MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Liderzy Regionu 2013. Budownictwo usługi - Cleanwalls z Kielc

Redakcja
Cleanwalls świadczy bardzo szeroki wachlarz usług. Na swoim koncie ma wiele spektakularnych prac przy w całej Polsce.
Cleanwalls świadczy bardzo szeroki wachlarz usług. Na swoim koncie ma wiele spektakularnych prac przy w całej Polsce. archiwum
Kielecka firma Cleanwalls to profesjonaliści, którzy znakomicie radzą sobie z czyszczeniem wszelkich powierzchni zewnętrznych, jak również wewnętrznych. Ich doświadczenie i znakomitą markę, jaką wyrobili sobie w tej branży doceniła kapituła nagrody Lider Regionu, przyznając firmie zaszczytny tytuł i prestiżową statuetkę.

Antykorozja stali i betonu, usuwanie graffiti, zabezpieczanie przed graffiti, prace alpinistyczne, czyszczenie wysokociśnieniowe, naprawy tam oraz zbiorników oczyszczalni, budowa domów z prefabrykatów w systemie tradycyjnym, pasywnym oraz energooszczędnym, termomodernizacja budynków, a nawet uliczne kampanie reklamowe to domena kieleckiej firmy, która znakomitą markę wyrobiła sobie nie tylko w naszym regionie. Pracownicy firmy zdobyli ogromna wiedzę podczas nieustannej pracy i wielu przebytych szkoleń.

Naszymi partnerami są najlepsi producenci urządzeń, farb środków chemicznych, które mają duży wpływ na skuteczność wykonywanych przez nas usług. Stąd bierze się współpraca z wielkimi koncernami, małymi firmami oraz instytucjami.

Cleanwalls świadczy szeroki wachlarz usług między innymi chemiczne usuwanie i zabezpieczanie graffiti. Stosowane przez firmę środki są bezbarwne, co oznacza, że nie powodują zmian wyglądu zabezpieczonej powierzchni. Dodatkowym atutem są właściwości hydrofobizujące, które zapobiegają rozwojowi grzybów czy pleśni. Na wszystkie zabezpieczenia firma daje pięć lat gwarancji.

Firma zajmuje się też profesjonalnym czyszczeniem każdego rodzaju elewacji, kostki brukowej oraz dachów. Wykorzystywana technologia umożliwia usuwanie wszelkich zabrudzeń z wszystkich istniejących powierzchni pionowych i poziomych, bo każda elewacja wymaga raz na jakiś czas mycia w celu przedłużenia jej żywotności. Cleanwalls posiada duże doświadczenie w rewitalizacji powierzchni począwszy od różnego rodzaju kamieni, poprzez tynki mineralne, szkło, pleksi, blachę, aluminium, aż po stal nierdzewną i wiele innych. Współpracuje też z wieloma firmami z branży drogowej oraz instytucjami odpowiedzialnymi za utrzymanie obiektów inżynieryjnych. Świadczy usługi z zakresu odsalania mostów, czyszczenia nawierzchni metodą strumieniową, usuwania graffiti, czy zabezpieczania wiaduktów i ekranów powłoką antygraffiti, czyszczenia parkingów oraz powierzchni z różnego rodzaju zanieczyszczeń na przykład olejów czy smarów, usuwania gum do żucia, renowacji pomników, a także czyszczenia rur.

Ponadto oferuje dylatacje betonu, odsłanianie konstrukcji, zrywanie wszelkich powłok lakierniczych lub żywicznych, zabezpieczanie betonu oraz stali powłokami przeciw erozji i korozji, czyszczenie różnego rodzaju zbiorników oraz łatanie wycieków z powierzchni betonowych i stalowych. Czyści też silosy cementu czy paszy, konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia. Zajmuje się również myciem mechanicznym powierzchni magazynowych i produkcyjnych oraz usuwaniem powłok lakierniczych, naprawą posadzek przemysłowych, rozbiórką częściową, remontami kominów przemysłowych, montażem konstrukcji stalowych, malowaniem ścian i elewacji budynków, odśnieżaniem dachów, zabezpieczaniem powierzchni przed agresywna chemią, wiązaniem trudnych powierzchni, naprawą powierzchni betonowych i ich ochroną.

Do zadań, jakie miała przed sobą kielecka firma należą między innymi: zabezpieczenie antykorozyjne stali na moście nad Wisłą w Puławach, zabezpieczenie antygraffiti ekranów akustycznych na powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych w Warszawie na Trasie Toruńskiej i wiaduktów na autostradzie A2 na powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych, antykorozyjne zabezpieczenie betonu i zabezpieczenie antygraffiti wiaduktów na Trasie Kwiatkowskiego w Gdyni, zabezpieczenie antygraffiti piaskowca na moście zwodzonym w Elblągu, renowacja 22 wiaduktów na drodze S22 w Elblągu czy czyszczenie elewacji Stadionu Narodowego w Warszawie.

Łukasz Pomiankowski, właściciel: - Jesteśmy młodą firmą, która zaczynała od wykonywania prac alpinistycznych, oraz czyszczenia elewacji. W związku z często pojawiającymi się zapytaniami o kompleksowe usługi rozszerzyliśmy nasz zakres o anty korozje stali i betonu, oraz naprawę zbiorników betonowych, jak również stworzyliśmy nowy dział zajmujący się budownictwem z gotowych prefabrykatów.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia