Nasza Loteria

Małżeństwo z Bałkanów mocno rozwija kolejne biznesy w Świętokrzyskiem

/KRA/
Otwarcie nowego bistro cafe Strauss w Kielcach - właścicielki lokalu: Paulina Stachurska i Sabina Plavać – z prawej.
Otwarcie nowego bistro cafe Strauss w Kielcach - właścicielki lokalu: Paulina Stachurska i Sabina Plavać – z prawej. Dawid Łukasik
W sobotę w budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach otwarto bistro cafe Strauss. Współwłaścicielka lokalu jest Chorwatka Sabina Plavać.

Przeprowadziła się do Polski z Chorwacji i wraz z mężem, Bośniakiem i przebojem weszła do polskiej czołówki właścicieli koni wyścigowych. Ponadto w Gołoszycach pod Opatowem państwo Plavać prowadzą firmę zajmującą się produkcją specjalistycznych pojazdów do transportu zwierząt, a w najbliższym czasie zamierzają otworzyć w Kielcach restaurację z daniami chorwackimi.
 

od 16 lat
Wideo

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jerzy
Sorki, ale który to facet ??????
 
n
nowak
Udanych interesów w Kielcach!
k
kowalski
Udanych interesow w Polsce ,
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia