Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Messenger usuwa Twoje starsze wiadomości! Stracisz wszystkie wiadomości i zdjęcia. Jest na to sposób 27.04.2024

MS
Messenger, jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, niedawno wprowadził nową funkcję - pełne szyfrowanie wiadomości. Aktualizacja powoduje jednak problem, z którym będą musieli się zmierzyć użytkownicy aplikacji.Szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>
Messenger, jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, niedawno wprowadził nową funkcję - pełne szyfrowanie wiadomości. Aktualizacja powoduje jednak problem, z którym będą musieli się zmierzyć użytkownicy aplikacji.Szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>archiwum
Messenger, jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, niedawno wprowadził nową funkcję - pełne szyfrowanie wiadomości. Aktualizacja powoduje jednak problem, z którym będą musieli się zmierzyć użytkownicy aplikacji.

Messenger usunie historię naszych rozmów

Ostatnie nowe aktualizacje komunikatora z niebieskim dymkiem wprowadziły całe mnóstwo nowości. Zmiany w aplikacji Messenger nie każdemu przypadną do gustu, a już na pewno nie osobom korzystającym z najtańszych smartfonów. Szczegóły usuwania starych wiadomości w Messengerze znajdziesz w naszej galerii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Messenger usuwa wiadomości starsze niż 90 dni

Nowa aktualizacja Messengera wiąże się z jedną funkcją, która nie każdemu przypadnie do gustu. Mianowice chodzi o opcję „bezpieczna pamięć”. Od teraz Messenger będzie usuwał wiadomości starsze niż 90 dni, jeżeli wykryje zbyt małą ilość dostępnej w pamięci urządzenia. Jednak można temu zapobiec.

Płatności bezgotówkowe są tyle popularne, że coraz częściej wypierają one tradycyjny pieniądz. Niektórzy pozostają jednak wierni banknotom w swoich portfelach i nie wyobraża sobie bez nich życia. Od nowego roku planowane jest wprowadzenie limitów płatności gotówkowych w pojedynczej transakcji. A czy istnieje limit gotówki, jaką możemy zgromadzić w domu?Wszystkie informacje szczegółowo przedstawiamy w naszej galerii >>>

Ważne zmiany! Tyle gotówki możesz trzymać w domu. Musisz o t...

Użytkownicy aplikacji Messenger, których urządzenia dysponują małą ilością wolnego miejsca w pamięci, muszą liczyć się z tym, że stracą historię rozmów. Dotyczy to wiadomości starszych niż 90 dni pod określonymi warunkami, na przykład jest to brak zabezpieczenia historii czatu PIN-em. Jednak można się przed tym chronić, wystarczy mieć włączoną funkcję „bezpieczna pamięć”.

Opcja "bezpieczna pamięć" w Messengerze. Jak włączyć?

Korzystający z komunikatora , pragnący zachować pełną historię swojej konwersacji, mogą zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze, korzystać z opcji bezpiecznej pamięci, aktywowanej po ustaleniu kodu PIN lub 40-znakowego kodu. Alternatywnie po wyłączeniu bezpiecznej pamięci muszą dbać o to, aby na smartfonie lub tablecie zawsze była dostateczna ilość przestrzeni na dane.

Jak włączyć bezpieczną pamięć na Messenger?

  • Otwórz Messenger na komputerze lub urządzeniu mobilnym i kliknij swoje zdjęcie profilowe w rogu,
  • Wybierz Prywatność i bezpieczeństwo,
  • Kliknij W pełni szyfrowane czaty,
  • Kliknij Bezpieczna pamięć,
  • Kliknij Włącz bezpieczną pamięć,
  • Wybierz opcję bezpiecznej pamięci. Możesz wybrać kod PIN lub 40-znakowy kod albo opcję zapisywania kopii zapasowej tylko na swoim urządzeniu,
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby utworzyć kod PIN lub 40-znakowy kod. Pamiętaj, aby zapisać kod bezpiecznym miejscu.

Jeżeli zdecydujemy się wyłączyć funkcję „bezpieczna pamięć”, musimy się liczyć z tym, że wiadomości starsze niż 90 dni zostaną usunięte.

od 7 lat
Wideo

Konto Amazon zagrożone? Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński