MG Speed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Redakcja
Marian Glita - prezes zarządu. Bazując na długoletnim doświadczeniu i ugruntowanej wiedzy na temat rynku motoryzacyjnego oraz gustów i upodobań oraz znajomości najnowszych trendów w tej branży stworzyliśmy firmę, która doskonale odnalazła się na polskim rynku. Nasze starania znalazły uznanie w opinii Kapituły konkursu, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Marian Glita - prezes zarządu. Bazując na długoletnim doświadczeniu i ugruntowanej wiedzy na temat rynku motoryzacyjnego oraz gustów i upodobań oraz znajomości najnowszych trendów w tej branży stworzyliśmy firmę, która doskonale odnalazła się na polskim rynku. Nasze starania znalazły uznanie w opinii Kapituły konkursu, z czego jesteśmy bardzo dumni.
MOTORYZACJA MG Speed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka prowadzona przez prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Ludzi, których entuzjazm bazuje jednocześnie na gruntownej wiedzy, dotyczącej tej dziedziny. Za tę misję Kapituła nagrody Lider Regionu 2015 nagrodziła spółkę Nagrodą w kategorii Motoryzacja.

Głównymi obszarami działalności Firmy MG Speed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością są sprzedaż i pośrednictwo w sprzedaży nowych i używanych ekskluzywnych samochodów światowych producentów, takich jak: Audi, Mercedes, BMW, Jaguar, Land Rover, Porsche, Bentley, Aston Martin, Ferrari, Lamborghini i tym podobne. Zakup samochodu powinien być przyjemnością nie mniejszą niż samo jego użytkowanie, dlatego nasza firma zadbała o to, aby finansowanie, jak i ubezpieczenie wytypowanego wspólnie z nami samochodu było dla klientów jak najbardziej korzystne. Firma jest przedstawicielem wiodących instytucji finansowych w kraju, dzięki czemu może zaproponować finansowanie a współpraca z firmą Prospectum Sp. z o.o. zapewnia uzyskanie ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.

MG Speed specjalizuje się w wyszukiwaniu samochodów bezpośrednio według wymagań i potrzeb klienta. Samochody pochodzą z autoryzowanych europejskich sieci dealerskich, są nowe lub po demonstracyjne oraz objęte gwarancją producenta. Wszystkie są także w stu procentach bezwypadkowe. Na wszystkie samochody wystawiamy pełne faktury VAT 23 procent.

Bezpieczeństwo zakupu to wynik procedur, jakie spółka wprowadziła już na samym początku działania firmy, dzięki którym klient po zaakceptowaniu oferty otrzymuje czytelną umowę w oparciu, o którą wpłaca jedynie zaliczkę. Finalizacja transakcji następuje dopiero po weryfikacji pojazdu w siedzibie firmy lub w serwisie danej marki.

Niezależnie od tego, czy samochód został zakupiony poprzez autoryzowanego dealera, czy firmę MG Speed – pojazd objęty jest gwarancją producenta. Pozwala ona liczyć na pewien okres eksploatacji bez ponoszenia dodatkowych, nieprzewidzianych wydatków na naprawę pojazdu.

Firma jest w stanie zaoferować swoim klientom dowolny, wybrany przez nich model w dowolnym produkowanym kolorze, a jeżeli wybrane auto nie znajduje się aktualnie w salonie, sprowadza je od swoich zagranicznych partnerów w ekspresowym terminie, nie dłuższym niż czternaście dni od daty złożenia zamówienia. Doradcy pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie oraz zoptymalizować koszty konfiguracji auta, na przykład za pomocą pakietów wyposażenia. Nic bowiem nie sprawia większej przyjemności, niż widok uśmiechniętego klienta w jego nowym samochodzie, za który zapłacił nawet do 30 procent mniej od ceny katalogowej w salonie dealerskim. Firma przebija każdą ofertę na nowy, luksusowy samochód!

Lokalizacja salonu również nie została wybrana przypadkowo - położenie w centrum Polski, w zachodniej części Warszawy zapewnia zarówno dogodny dojazd, jak i pozwala klientom na przetestowanie wybranego samochodu w warunkach nie tylko typowo miejskich, ale i na trasie. Dojazd z lotniska Okęcie zajmuje zaledwie 15 minut. Dokładna analiza polskiego rynku skłania do przekonania, że salon znajduje się we właściwym i bardzo dogodnym miejscu. O trafnej lokalizacji, ofercie i obsłudze świadczy przede wszystkim systematycznie rosnąca sprzedaż samochodów luksusowych.

Po trzydziestomiesięcznym okresie działalności na rynku samochodów luksusowych, spółka jest jednym z prężniej działających brokerów w Polsce – tak twierdzi miesięcznik DEALER.

Wideo

Dodaj ogłoszenie