Miliony euro dla świętokrzyskich przedsiębiorców. Szczegóły na szkoleniu!

/jap./, [email protected]
Udostępnij:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po raz kolejny organizuje otwarte spotkanie informacyjne w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Tym razem odbędzie się ono 14 sierpnia w Kielcach.

Uczestnicy seminarium dowiedzą się, jak uzyskać dotacje, aby wejść na rynki zagraniczne i wzmocnić swoją konkurencyjność oraz jak zrealizować projekt inwestycyjny przy pomocy pieniędzy z Unii Europejskiej.

Kieleckie spotkanie jest częścią cyklu regionalnych seminariów, które mają przybliżyć przedsiębiorcom możliwości zwią-zane z konkursami prowadzonymi w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

- Tematem spotkania będą działania 4.4 i 6.1. Dla obu z nich ostatnia w tym roku runda aplikacyjna rozpocznie się już 14 września - mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP. - Na pewno dużym zainteresowaniem będzie cieszyło się działanie 4.4. Uwadze przed-siębiorców nie powinno umknąć jednak i działanie 6.1, które oferuje spore wsparcie dla eksporterów - dodaje pani rzecznik.

Działanie 4.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka dotyczy projektów inwestycyjnych związanych z zastosowaniem nowych rozwiązań technologicznych, produkto-wych, usługowych lub organizacyjnych o wysokim potencjale innowacyjnym. Działanie 6.1 skupia się wokół pomocy małym i średnim przedsiębiorstwom we wchodzeniu na nowe rynki i wzmocnieniu ich pozycji konkurencyjnej na rynkach zagranicznych.

Podczas piątkowego seminarium poruszone zostaną tematy związane z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi obydwu działań, czyli przeznaczenia dotacji oraz możliwego poziomu dofinansowania. Będzie także szansa na zadanie pytań ekspertom Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na spotkanie w Kielcach PARP zaprasza szczególnie przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego, jednakże seminarium jest otwarte dla wszystkich chętnych z całej Polski.

                                   Jak się zapisać na szkolenie?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie http://www.parp.partnersi.com.pl. W tym samym miejscu zamieszczony jest także szczegółowy program seminarium. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja uczestników prowadzona będzie tylko dziś). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, możliwe jest wcześniejsze zamknięcie listy zgłoszeń.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wizyta Janet Yellen w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie