MISTRZOWIE AGRO 2020 Ważne informacje dla nominowanych

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO
Gratulujemy nominacji do nagrody w akcji MISTRZOWIE AGRO 2020. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla nominowanych.

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku sołtysa lub rolnika albo przy nazwie koła gospodyń może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

Przy okazji można też rozszerzyć prezentację w plebiscycie: dodać więcej zdjęć, napisać o sobie i swojej działalności, dodać linki do strony internetowej lub profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować lokalną społeczność. Z pewnością wiele osób chętnie odda głos. Szczególnie należy pamiętać o rodzinie i znajomych. Do nich warto wysłać pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage, z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia lub wideo warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy. Możesz ją zamówić poniżej.
  • opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

GRAFIKI NA FACEBOOKA I PLAKATY

Dla rolników, sołtysów i kół gospodyń przygotowujemy bezpłatnie materiały promocyjne - projekty plakatów zachęcających do głosowania (do samodzielnego wydrukowania) oraz projekty grafiki do publikacji na Facebooku.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Przez cały czas trwania plebiscytu liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie, na stronach serwisu www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba lub salon, na który oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i wróć
do plebiscytu

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO 2020 Ważne informacje dla nominowanych - Dziennik Bałtycki