Mysz biegająca na półce z pieczywem w jednym ze sklepów w sieci Biedronka - te zdjęcia obiegły dziś internet z prędkością światła. Internauci komentują, sieć wydała oświadczenie.

Mysz wśród pieczywa na jednej z półek W Biedronce w Chojnowie na Dolnym Śląsku zaskoczyła klientów. Zdjęcie gryzonia wśród bułek i drożdżówek pojawiło się na Facebooku i błyskawicznie obiegło internet.

Sieć wydała w tej sprawie oświadczenie.

Mysz wśród słodkich wypieków w Biedronce - taki widok zelektryzował klientów jednego ze sklepów sieci Biedronka w Chojnowie na Dolnym Śląsku.

Internauci błyskawicznie zareagowali, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci jak zwykle trochę żartowali, ale pojawiły się też zbulwersowane głowy tych, którzy zastanawiają się, czy w Biedronce są zachowane standardy czystości.

- Ale maja uczte:) mniami. Im tez sie nalezy czasami jakas extra kaloria hehe - komentuje Barbara.
- Mysz też chce jeść...zima szybko przyjdzie... - pisze Dorota.
- Biedronka w ogóle się starsznie popsuła co do jakości i świeżości produktów - zauważa Izabela.
- Widac ze to dobre wypieki skoro myszka nie pogardziła - komentuje Wojciech.

Nie zabrakło też nawiązań do aktualnej promocji w sklepach Biedronka.

- Do gangu świeżakow doszla "Myszka Polna" - komentuje Grzegorz.
- Mysza Teresa z gangu słodziaków:) - pisze Wojciech.
- A ile naklejek na myszkę? - pyta Ropson.

Jak podaje Wprost.pl, przedstawiciele sieci opublikowali specjalne oświadczenie, w którym podkreślono, że „w sklepach są specjalne procedury dotyczące regularnej profilaktyki i zwalczania szkodników”.

- Zgodnie z nimi, wyspecjalizowane firmy zewnętrzne minimum raz na kwartał dokonują kontroli w każdym sklepie pod kątem ewentualnego występowania szkodników oraz w zakresie sprawdzenia stanu wszystkich urządzeń zabezpieczających przed nimi. Dodatkowo personel sklepu na bieżąco weryfikuje, czy w placówce zauważono jakiekolwiek oznaki pojawienia się szkodników. Sytuacje niestandardowe są zgłaszane do firmy deratyzacyjnej przydzielonej do danego sklepu w celu niezwłocznego dokonania deratyzacji, dezynfekcji lub dezynsekcji – cytuje oświadczenie Wprost.pl. - Należy również podkreślić, że każda placówka jest wyposażona w specjalne karmniki deratyzacyjne, które również mają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się szkodników. Powyższe procedury dotyczą wszystkich naszych sklepów, w tym również tych zlokalizowanych w Chojnowie.


Klimat w kraju się zmieni. Zagrożenie dla Polski i świata.