MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nagrody Gospodarcze Gminy Masłów wręczone. Doceniona Piekarnia Ernesta Nogi (zdjęcia)

Opracowanie Anna Bilska
Nagrodę Gospodarcza Gminy Masłów dla Piekarni Ernesta Nogi (z prawej) wręcza wójt Tomasz Lato.
Nagrodę Gospodarcza Gminy Masłów dla Piekarni Ernesta Nogi (z prawej) wręcza wójt Tomasz Lato. Mateusz Fąfara/ UG Masłów
W Szklanym Domu poznaliśmy laureatów Nagrody Gospodarczej Gminy Masłów. Laureatem została Piekarnia Ernesta Nogi z Mąchocic Kapitulnych.

To nowa inicjatywa w gminie Masłów. Orędownikami takiego uhonorowania najbardziej aktywnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gminy Masłów byli wójt Tomasz Lato, członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorców Gminy Masłów i Sylwester Wojtyna, przewodniczący Rady Gminy Masłów.

 

Filar rozwoju gminy

 

Laureatów poznaliśmy podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w Szklanym Domu w Ciekotach. Zaprezentowano specjalnie przygotowane filmy prezentujące charakter działalności każdej z firm. Przedstawiciele każdej z nominowanych firm odebrali okolicznościowe grawertony. Nagroda Gospodarcza Gminy Masłów trafiła do Piekarni Ernesta Nogi, która od lat rozsławia gminę w województwie świętokrzyskim, a znana jest z nie tylko z rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim tradycyjnego wypiekania pieczywa. Honorową Nagrodę Gospodarczą Gminy Masłów za osobowość gospodarczą postanowino przyznać Januszowi Łoskotowi i jego Przedsiębiorstwu Produkcyjno Handlowemu KJK, które działa na rynku już od ponad 30 lat i specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju mebli.

 

Jak podkreślał wójt Tomasz Lato wręczając nagrody, rozwój przedsiębiorczości to jeden z filarów rozwoju gminy, a Nagroda Gospodarcza Gminy Masłów to wyraz uhonorowania firm, które swoją działalnością wpływają na tworzenie miejsc pracy.

 

Kapituła zdecydowała

 

W gronie zgłoszonych znalazły się cztery firmy: Kiel - Inox s.c. z Woli Kopcowej - zajmująca się produkcją muf, zbiorników stalowych i piecy CO, Piekarnia Ernesta Nogi z Mąchocic Kapitulnych, Przedsiębiostwo Produkcyjno Handlowe KJK - Janusza Łoskota z Masłowa, Art Odlewnictwo Jaceka Guzery z Dąbrowy - znane z produkcji artystycznych odlewów z mosiądzu, brązu oraz aluminium. O tym do kogo powędrowała nagroda zdecydowała Kapituła Nagrody w składzie: Regina Chyb, Robert Fortuna - przedstawiciele Rady Gminy, Wanda Bahyrycz, Krzysztof Zawada, Mirosław Mróz - przedstawiciele przedsiębiorców gminy Masłów oraz wicewojt Monika Dolezińska - Włodarczyk.  

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia