Nagrody za rzetelność w biznesie

Marzena SMORĘDA [email protected]
Na zdjęciu laureatka nagrody Monika Bartosiewicz – Nowak (z certyfikatem w ręku) oraz wicewojewoda świętokrzyska Beata Oczkowicz (pierwsza z prawej). Fot. archiwum
Na zdjęciu laureatka nagrody Monika Bartosiewicz – Nowak (z certyfikatem w ręku) oraz wicewojewoda świętokrzyska Beata Oczkowicz (pierwsza z prawej). Fot. archiwum
Udostępnij:
Monika Bartosiewicz–Nowak, właścicielka kieleckiej galerii Ambiente oraz Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce odebrali niedawno w Warszawie nagrody na gali „Rzetelni w Biznesie”, której patronuje przewodniczący parlamentu Europejskiego, Jerzy Buzek oraz prezydent RP Bronisław Komorowski.

Program „Rzetelni w Biznesie” jest realizowany w 16 województwach, z których firmy, samorządy, instytucje oraz placówki medyczne ubiegały się o certyfikat „Rzetelnego w Biznesie” na poziomie regionalnym, krajowym bądź europejskim. Celem Programu jest kreowanie i umacnianie etycznych działań w takich obszarach jak: przedsiębiorczość, samorząd, ochrona zdrowia oraz instytucje.

 

Kilkanaście dni temu w hotelu Gromady w Warszawie odbyła się wielka gala „Rzetelnych z biznesie”, którą prowadził Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed. Monika Bartosiewicz Nowak, właścicielka galerii Ambiente odebrała regionalny certyfikat „Rzetelni z Biznesie” zaś Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, nagrodę specjalną, regionalną na wniosek świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, za promocję polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej”.

 

- Byłam dumna i wzruszona, gdy pani wicewojewoda Beata Oczkowicz wręczała mi statuetkę, odczytując piękny list gratulacyjny – napisany od serca. To ważne, że lokalne władze dostrzegają swoich przedsiębiorców i ich wspierają, zwłaszcza takich jak ja, którzy budowali podwaliny wolnego rynku w naszym regionie - mówi Monika Bartosiewicz.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie