MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Cysterna NCG-48 firmy BC-LDS z Ostrowca

esw
Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Cysterna NCG-48 firmy BC-LDS z OstrowcaCysterna naczepa NCG 48 ostrowieckiej firmy BC-LDS została uznana za Produkt Roku XIX Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2012.
Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Cysterna NCG-48 firmy BC-LDS z OstrowcaCysterna naczepa NCG 48 ostrowieckiej firmy BC-LDS została uznana za Produkt Roku XIX Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2012. archiwum prywatne
Do piątej edycji konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie firma BC-LDS zgłosiła nowoczesną cysternę nagrodzoną w tym roku na międzynarodowych targach paliwowych.

Wieloletnie doświadczenie przy produkcji i serwisowaniu cysterny NCG-48 z typoszeregu NCG-T1, oraz zebranie i przeanalizowanie wszystkich uwag dostarczonych przez klientów pozwoliło firmie BC-LDS na wykonanie w pełni uniwersalnej cysterny przeznaczonej do transportu i dystrybucji gazów skroplonych. Zastosowane rozwiązania przyniosły przedsiębiorstwu cenne wyróżnienia. Na tegorocznych, XIX Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2012, cysterna NCG-48 do transportu i dystrybucji gazów skroplonych wyprodukowana przez ostrowieckie przedsiębiorstwo zdobyła dwie nagrody: Wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Paliw Płynnych w konkursie „Produkt Roku” oraz „Grand Prix” Transportowego Dozoru Technicznego.

Słuchają klienta

Problemy z dostawami gazu na rynku krajowym zmusiły klientów ostrowieckiej firmy do zaopatrywania się w rafineriach zachodnich – w Holandii i Niemczech, jak również w rafineriach na wschodzie Europy, między innymi w Białorusi i Ukrainie. Wykonana cysterna może być bez problemów zatankowana w znajdujących się w tych krajach rafineriach.

Uwadze przedsiębiorstwa nie uszły też rosnące koszty transportu oraz zwiększona konkurencja, które zmuszają do eksploatacji cystern o coraz większej ładowności. Zaproponowane przez firmę BC-LDS rozwiązania obniżają masę własną cysterny, zwracając jednak uwagę również na jej wytrzymałość. Chcąc w bezpieczny sposób obniżyć masę własną cysterny zastosowano wyposażenie układu jezdnego, czyli felgi, zbiorniki powietrza, nogi podporowe ze stopów aluminium. Dystrybucja jest wykonana z materiałów ze stali nierdzewnej co pozwala na utrzymanie bardzo wysokiej jakości wykonania oraz trwałości.

Specyfiką sprzedaży auto-gazu jest fakt, że załadunek (zakup) odbywa się w jednostkach masy, czyli kilogramach, natomiast dostawa do stacji (sprzedaż) w jednostkach objętości - litrach. W cysternie NCG 48 zastosowano układ dystrybucyjny z przepływomierzem masowym LPGmass oraz komputer przepływu TE 550. Pozwala on na dokładne rozliczenie dokonanych transakcji gdyż umożliwia jednoczesny pomiar masy oraz objętości.

Posiadane przez przedsiębiorstwo dokumenty i certyfikaty pozwalają na rejestrację i eksploatację cysterny na terenie całej Unii Europejskiej oraz w Rosji, Białorusi i Ukrainie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia