Biurex to pierwsze biuro rachunkowe, które powstało w Kielcach. Firma działa od 21 stycznia 1991 roku. W 1993 roku powstał oddział firmy w Iłży w województwie mazowieckim. Założycielami oraz właścicielami są Ryszard Cielibała i Michał Cielibała. Właściciele są wpisani na listę doradców podatkowych Ministra Finansów. Podstawowym profilem działalności firmy jest doradztwo podatkowe oraz kompleksowa obsługa księgowa małych i średnich przedsiębiorstw. Motto biura rachunkowego brzmi: Nasz pasja, Twój sukces!
Kompleksowa obsługa
Zgłoszony do konkursu pakiet usług dla małego i średniego przedsiębiorcy obejmuje: prowadzenie księgowości, spraw płacowych oraz doradztwo podatkowe. Profesjonalny zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się rozwiązywaniem problemów podatkowych. W jednym miejscu klient uzyskuje odpowiedź na nurtujące pytania związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. We wszystkich sprawach podatkowych firma zapewnia reprezentację przed organami skarbowymi oraz gwarantując poufność informacji.
Specjaliści z Biurexu mogą stawiać wyzwanie najtrudniejszym sprawom związanym z działalnością gospodarczą klienta. Posiadając w zespole doświadczonych profesjonalistów, biorących udział w kluczowych elementach procesu doradczego, firma zapewnia wysoką jakość i pełną kontrolę nad wszystkimi etapami usługi podatkowej.
Bogata działalność
Wizją Biurexu jest stworzenie firmy doradczej, dysponującej wykwalifikowaną kadrą i jednocześnie zdolnej do równorzędnej konkurencji z najlepszymi i największymi w Polsce podmiotami doradczymi. Kieleckie biuro rachunkowe od lat buduje unikalną renomę regionalnej firmy doradztwa podatkowego. Doradca podatkowy Michał Cielibała występuje w mediach jako ekspert podatkowy, udziela porad podatkowych wielu renomowanym przedsiębiorstwom, a jego artykuły są publikowane w Dzienniku Gazeta Prawna.
FORUM LOKALNEGO BIZNESU - Mirela Paterok
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?