Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Studia na kierunkach Transport i Budownictwo w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach

esw
Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Studia na kierunkach Transport i Budownictwo w Wyższej Szkole Handlowej w KielcachStudia z zakresu transportu i budownictwa zyskują coraz większą popularność. W swojej ofercie ma je Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach
Nasze Dobre Świętokrzyskie 2012: Studia na kierunkach Transport i Budownictwo w Wyższej Szkole Handlowej w KielcachStudia z zakresu transportu i budownictwa zyskują coraz większą popularność. W swojej ofercie ma je Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach archiwum prywatne
Udostępnij:
Do piątej edycji konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie w kategorii Usługi, Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach zgłosiła studia na kierunkach Transport i Budownictwo.

Studia inżynierskie na kierunkach Transport i Budownictwo to kierunki, które dają szerokie perspektywy na przyszłość.

Transport od podszewki

Proponowane przez Wyższą Szkołę Handlową imienia Bolesława Markowskiego studia techniczne na kierunku Transport odpowiadają zapotrzebowaniu na inżynierów, specjalistów od organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw transportowych realizujących coraz bardziej złożone zadania transportowe, logistyczne i spedycyjne. Absolwent tego kierunku dysponuje wiedzą z zakresu podstawowych nauk technicznych, to jest mechaniki, nauki o materiałach, podstaw konstrukcji maszyn i innych, posiada wiedzę związaną bezpośrednio z funkcjonowaniem transportu oraz umiejętność wykorzystywania technologii informatycznych w planowaniu, organizowaniu, kontrolowaniu procesów przewozowych. Znajomość zagrożeń występujących w transporcie, ekonomiki transportu i technologii umożliwia absolwentowi podejmowanie pracy w różnych podmiotach gospodarczych, a także prowadzenie własnej działalności gospodarczej w obszarze szeroko rozumianego transportu.

Budownictwo w cenie

Studia na kierunku Budownictwo umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu podstaw budownictwa, przepisów prawnych i procedur potrzebnych w całym procesie budowania od wydania pozwolenia na budowę, przygotowania projektu, realizację budowy, a później uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, eksploatacje, remont czy rozbiórkę. Dostarczają wiedzy niezbędnej do przeprowadzenia diagnostyki obiektów budowlanych. Pozwalają zapoznać się z nowymi materiałami i technikami stosowanymi w budownictwie w Polsce i świecie.

Wiedza zdobyta na tym kierunku umożliwia absolwentowi podjęcie działalności inżynierskiej w branży budowlanej, jak również zarządzania nieruchomościami, utrzymaniem obiektów budowlanych z zastosowaniem między innymi technik komputerowych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie