MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre Świętokrzyskie 2014. Jagnięcina wraca do łask!

marzena
Przetwórstwo Mięsa Zychowicz wprowadziło na rynek wyroby z jagnięciny, która uchodzi za wyjątkowo zdrowe i smaczne mięso.
Przetwórstwo Mięsa Zychowicz wprowadziło na rynek wyroby z jagnięciny, która uchodzi za wyjątkowo zdrowe i smaczne mięso.
Przetwórstwo Mięsa Zychowicz do konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie 2014 przedstawiło prodfukty z jagnięciny. Oto ich walory.

Przetwórstwo Mięsa Zychowicz jest jednym z niewielu w Polsce oraz jedynym w województwie świętokrzyskim producentem mięsa i wyrobów jagnięcych. Oferuje swoim klientom smaczne, wykwintne, przepyszne wędliny z jagnięciny.

Mięso jagnięce pochodzi z własnego uboju oraz rozbioru, dzięki czemu Przetwórstwo Mięsa Zychowicz gwarantuje wysokiej jakości, świeże wyroby. Konsumenci szczególnie cenią je sobie za delikatny i wyjątkowy smak.

Przetwórstwo Mięsa Zychowicz posiada bogatą ofertę świeżych i naturalnych produktów z jagnięciną, które swym wybornym i niepowtarzalnym smakiem urzekają rzesze klientów.

Wysoka jakość wyrobów z jagnięciny oraz ich niepowtarzalny tradycyjny smak jest ściśle powiązany z wykorzystaniem surowca pochodzącego z hodowli od sprawdzonych polskich rolników z naszego regionu. Jagnięta kupowane są z ekologicznych, certyfikowanych hodowli. Są to sztuki o najwyższej klasie mięsności. Codziennie do sklepów firmowych trafia świeże, nie mrożone i pierwszej jakości mięso. Przygotowując wędliny i wyroby garmażeryjne wykorzystywane są w firmie tylko sprawdzone, tradycyjne receptury.

W asortymencie produkowanych przez Przetwórstwo Mięsa Zychowicz produktów z jagnięciny są: szynka jagnięca, kiełbasa podhalańska z jagnięciną, pasztet domowy z jagnięciną, kebabki bałkańskie, kwaśnica świętokrzyska. Mają one wykwintny i niepowtarzalny smak, są smaczne, zdrowe, naturalne, delikatne i subtelne w smaku, lekkostrawne, kruche i soczyste, posiadają optymalny poziom składników antynowotworowych i antyoksydów, są zalecane w żywieniu dzieci i osób starszych, zawierają kwas linolowy, który zapobiega otyłości, miażdżycy, cukrzycy, chorobom sera, chorobom nowotworowym, a także wspomaga układ odpornościowy, pomagają utrzymać odpowiednią masę ciała, zawierają dużo witamin z grupy B, głównie witaminy B1, zwanej tiaminą, ale także są bogatym źródłem po-tasu, żelaza, fosforu, siarki i cynku, zawierają kwasy orotowe, które przeciwdziałają rozwojowi komórek rakowych w organi-zmie, kwasy omega-3 i omega-6, pełniące kluczową rolę w utrzymaniu pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Z tego właśnie względu tak bardzo istotne jest podawanie ich szczególnie małym dzieciom, gdyż wpływa bezpośrednio na rozwój intelektu u małych dzieci. Wspomaga także leczenie schorzeń psychicznych, nadpobudliwości psychoruchowej dzieci, dyslek-sji, dystrakcji i autyzmu, mają niską wartość energetyczną.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia