Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre Świętokrzyskie. Wybieramy najlepszy produkt roku 2010

Redakcja
Ruszyła trzecia edycja konkursu Nasze Dobre Świetokrzyskie, w którym nasza kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi.
Ruszyła trzecia edycja konkursu Nasze Dobre Świetokrzyskie, w którym nasza kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi.
Trwa czwarta edycja konkursu „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, w którym nasza kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi. Państwo natomiast, spośród zgłoszonych propozycji, wytypujecie najpopularniejszy świętokrzyski produkt lub usługę 2011 roku. A do wyboru mamy aż 15 bardzo różnorodnych propozycji zgłoszonych przez świętokrzyskie firmy.

Laureaci zostaną nagrodzeni godłem „Nasze Dobre Świętokrzyskie” oraz tytułem „Najlepszy Produkt Świętokrzyski”. Wyróżnieni będą mogli to godło umieszczać na nagrodzonym wyrobie.

- Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to przede wszystkim prestiż dla uczestników i laureatów. To promocja nagrodzonych na łamach naszej gazety, która przyczynia się do zwiększenia popularności marki produktu. Laureaci dwóch poprzednich edycji podkreślają w rozmowach z nami, że dzięki temu zaszczytnemu tytułowi, udało im się zwiększyć przychody - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

„Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to konkurs skierowany do małych i średnich firm, których regionalne produkty lub usługi warte są szerokiej promocji ze względu na swoją wysoką jakość i atrakcyjność. To też niepowtarzalna szansa dla czytelników, którzy mają okazję dowiedzieć się w ten sposób więcej o tym, co firmy z regionu świętokrzyskiego mają do zaoferowania.

Dziś ogłaszamy pełną listę produktów i usług biorących udział w tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie. Natomiast od 5. do 21. listopada będziemy codziennie na łamach „Echa Dnia” oraz w Internecie, na stronie www.strefabiznesu.echodnia.eu zamieszczać ich szczegółowe prezentacje. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zapoznać się z bogatą ofertą świętokrzyskich przedsiębiorstw i dowiedzieć się więcej o tym, co w naszym regionie jest najlepsze i warte poznania.

Kiedy głosować?

Od 5 do 21 listopada zaprezentujemy wszystkie produkty zgłoszone do konkursu „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. Każda prezentacja opatrzona będzie numerem potrzebnym do głosowania. Głosowane SMS-owe dla czytelników trwa od 31 października do 21 listopada do godziny 24.

Jak oddać głos:

1) W treści SMS-a wpisujemy hasło NDS

2) Po haśle należy wstawić kropkę i numer przyporządkowany danemu produktowi, na przykład NDS.100

3) SMS wysyłamy pod numer 72466

Koszt SMS-a wynosi 2,46 złotych z VAT.

Najważniejsze daty

Od 5. do 21. listopada w „Echu Dnia” będziemy zamieszczać prezentacje produktów w wydaniu papierowym i w portalu internetowym: www.strefabiznesu.echodnia.eu. 21. listopada o północy zakończy się głosowanie. Wyniki konkursu ogłosimy 29. listopada na specjalnej gali w hotelu „Łysogóry” i na portalu Strefa Biznesu, a już dzień później opublikujemy je w gazecie.

Oto produkty zgłoszone do konkursu:

 

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia