Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Nowości z całego świata na targach Sacroexpo w Kielcach

Redakcja
Nowości z całego świata na targach Sacroexpo w Kielcach Jan Piotrowski, biskup kielecki, zwiedził wystawę rzeźby Wincentego Kućmy. Jeden z najwybitniejszych współcześnie żyjących rzeźbiarzy, medalistów, projektantów przestrzeni sakralnych pokazał u nas szkice lub koncepcje dzieł, które zdobią różne miejsca w kraju i na świecie. Profesor jest tegorocznym laureatem medalu Papieskiej Rady Per Artem ad Deum.
Nowości z całego świata na targach Sacroexpo w Kielcach Jan Piotrowski, biskup kielecki, zwiedził wystawę rzeźby Wincentego Kućmy. Jeden z najwybitniejszych współcześnie żyjących rzeźbiarzy, medalistów, projektantów przestrzeni sakralnych pokazał u nas szkice lub koncepcje dzieł, które zdobią różne miejsca w kraju i na świecie. Profesor jest tegorocznym laureatem medalu Papieskiej Rady Per Artem ad Deum. Dawid Łukasik
Branża kościelna stawia na nowoczesność i komfort, stąd na targach zobaczyć można między innymi nowoczesne urządzenia do nagłośnienia świątyń, sprzątania i gotowania. Nie brak też luksusowych mebli do kościoła i na plebanię oraz drogich szat dla księży.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia