Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

NOWY KONKURS Strefy Biznesu - zagraj wirtualnie na giełdzie. Ten kto zarobi najwięcej dostanie nagrodę

/jap./
Zapraszamy do nowej wspólnej zabawy, w której na zwycięzców czeka 6 przewodników turystycznych i 4 gry komputerowe. Wystarczy tylko wirtualnie zagrać na giełdzie i zarobić jak największą kasę.

     Zasady są proste. Za kapitał początkowy przyjmujemy wirtualne 10 tysięcy złotych. Każdy z uczestników może je „wydać” jak chce, na zakup dowolnych akcji notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, byle tylko zmieścić się w limicie 10 tysięcy złotych. Nie kupujemy kontraktów terminowych, ani praw poboru, tylko akcje aktualnie notowane na GPW. 

    Zakupów dokonujemy 23 marca, po zakończeniu sesji giełdowej, gdy znane są już ceny zamknięcia z tego dnia. Tylko tego dnia można do nas wysłać pocztą elektroniczną swój wirtualny portfel akcji. Może być on bardzo zróżnicowany. Jedni wybiorą zapewne tylko jedne akcje, inni podzielą swoje wirtualne 10 tysięcy złotych na pakiety różnych akcji. Ważne, aby ów portfel inwestycyjny został wybrany na podstawie cen zamknięcia z poniedziałku 23 marca i mieścił się kwocie 10 tysięcy złotych.

   Jedyny obowiązek każdego konkursowicza, to nadesłanie nam na adres: [email protected] swojego portfela akcji. Wpisujemy nazwę akcji i liczbę sztuk, jakie wirtualnie „zakupiliśmy”. Koniecznie należy także wpisać swoje imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy (do wiadoosći redakcji)

E - maile przyjmujemy od godziny 17.00 do 24.00 TYLKO W PONIEDZIAŁEK.    Z jednego adresu e- mail można wysłać tylko jedno zgłoszenie. W piątek po zakończeniu sesji giełdowej sprawdzimy, kto z naszych konkursowiczów zarobił najwięcej, a kto stracił. Pierwsze dziesięć osób, które zrobiły najwięcej, otrzymają od nas przewodniki turystyczne lub gry komputerowe. W poniedziałek 30 marca ogłosimy na naszym portalu nazwiska zwycięzców. W przypadku, gdyby nikt nie „zarobił”, nagrodzimy tych, który mieli najmniejsze straty. W przypadku takiej samej stopy zwrotu u naszych konkursowiczów, liczy się kolejność zgłoszeń nadesłanych na adres e- mail. Życzymy sukcesu w typowaniu!

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia