Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ostrzeżenie GIS. Popularne suplementy diety wycofane ze sprzedaży. "W produkcji wykorzystano składnik zanieczyszczony tlenkiem etylu"

OPRAC.:
Maciej Badowski
Maciej Badowski
Firma Polski Lek Sp.z o.o. poinformowała GIS o wycofaniu dystrybuowanych przez nią suplementów diety ze względu na zastosowanie do ich produkcji składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu.
Firma Polski Lek Sp.z o.o. poinformowała GIS o wycofaniu dystrybuowanych przez nią suplementów diety ze względu na zastosowanie do ich produkcji składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu. Adrian Tomczyk/ Polska Press
Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o wycofaniu suplementów diety ze względu na zastosowanie do ich produkcji składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu.

Firma Polski Lek Sp.z o.o. poinformowała GIS o wycofaniu dystrybuowanych przez nią suplementów diety ze względu na zastosowanie do ich produkcji składnika zanieczyszczonego tlenkiem etylenu. Wszyscy odbiorcy zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji i konieczności wycofania wskazanych numerów partii produktów.

- W związku z powyższym firma, niezwłocznie po uzyskaniu informacji od dostawcy surowca, wstrzymała produkcję i zablokowała partie produktów, wytworzonych z użyciem zanieczyszczonego składnika- podaje GIS.

Ponadto firma zdecydowała też o konieczności wycofania partii produktów, wprowadzonych już do obrotu.

- Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w porozumieniu z firmą Polski Lek Sp. z o.o., podjęły natychmiastowe działania zmierzające do wycofania z obrotu ww. partii suplementów diety oraz monitorują działania podejmowane przez przedsiębiorców- czytamy na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Ostrzeżenie GIS. Popularne suplementy diety wycofane ze sprzedaży. "W produkcji wykorzystano składnik zanieczyszczony tlenkiem etylu" - Portal i.pl

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia