PAKIET superTrio - komfort na poddaszu zimą i latem

Materiał informacyjny FAKRO
Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów.

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywamy ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia, niezależnie od tego czy akurat pracujemy, czy odpoczywamy.

Aby cieszyć się odpowiednim komfortem mieszkania na poddaszu, niezależnie od temperatury panującej za oknem najlepiej zastosować specjalny pakiet superTrio FAKRO składający się z:

- okna 3-szybowego,

- kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,

- markizy zewnętrznej.

Stosując pakiet superTrio zyskujemy:

- ciepło i niższe rachunki za ogrzewanie, dzięki oknom dachowym wyposażonym w pakiet 3-szybowy. Okna z trzema szybami powoli stają się standardem. Gwarantują zdecydowanie lepszą energooszczędność, przez co nasz dom potrzebuje mniej energii na jego ogrzanie. Stosując okna z pakietem 3-szybowym obniżamy rachunki za ogrzewanie i dokładamy przysłowiową „cegiełkę” do ochrony klimatu,

- dodatkową trwałość oraz jeszcze lepszy parametr termoizolacyjny okna dachowego poprzez zastosowanie kołnierza uszczelniającego w wersji Thermo. Przekłada się to na większe oszczędności energii i jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie. Kołnierz Thermo ma również dodatkową izolację, która na zewnątrz okna tworzy termoizolacyjną ramę, a współczynnik przenikania ciepła okna poprawia się nawet o 15%,

- komfortową temperaturę na poddaszu w czasie upałów, dzięki markizie chroniącej poddasze przed nagrzewaniem. Markiza na oknie dachowym ma za zadanie ochronę poddasza przed przegrzaniem w czasie gorących, letnich dni, których nie brakuje. Montowana na zewnątrz okna chroni przed gorącymi promieniami słońca, obniżając temperaturę wnętrza nawet o 10°C. Zapewnia także napływ światła dziennego i nie zasłania widoku na zewnątrz.

Patrząc na obecne wymagania, można stwierdzić, że tylko zastosowanie 3-elementowego pakietu superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok.

Teraz, decydując się na trzy- lub czteroszybowe okna dachowe FAKRO, mamy możliwość wyboru:

- oblachowania okna w 3 kolorach bez dodatkowych dopłat (szarobrązowy − RAL 7022, antracyt − RAL 7016 i czarny− RAL 9005),

- okna w 3 technologiach wykończenia drewna (bezbarwny lakier akrylowy, biały lakier akrylowy lub biały lakier poliuretanowy).

Zobacz i ściągnij pdf dodatku specjalnego CZYSTE POWIETRZE

Zobacz i ściągnij pdf dodatku specjalnego CZYSTE POWIETRZE

Materiał oryginalny: PAKIET superTrio - komfort na poddaszu zimą i latem - Polska Times

Dodaj ogłoszenie