Nasza Loteria

Piekarnia Białogon

Redakcja
Piekarnia BiałogonJacek Iwanowski, właściciel- Piekarnia Białogon dynamicznie się rozwija odpowiadając na potrzeby klientów, którzy poszukują wyrobów nie tylko smacznych, ale też takich, które korzystnie wpływają na zdrowie. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty kolejny chleb o prozdrowotnych właściwościach i doskonałych walorach smakowych – żytni ze słonecznikiem, który dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.
Piekarnia BiałogonJacek Iwanowski, właściciel- Piekarnia Białogon dynamicznie się rozwija odpowiadając na potrzeby klientów, którzy poszukują wyrobów nie tylko smacznych, ale też takich, które korzystnie wpływają na zdrowie. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty kolejny chleb o prozdrowotnych właściwościach i doskonałych walorach smakowych – żytni ze słonecznikiem, który dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.
ZA CHLEB ŻYTNI ZE SŁONECZNIKIEM Bogaty asortyment, wyśmienite wyroby piekarnicze i cukiernicze, schludnie urządzone sklepy i punkty detaliczne oraz szybkie dopasowywanie się do wymogów współczesnych klientów – z tego właśnie znana jest kielecka Piekarnia Białogon, która bardzo silnie wrosła w wizerunek lokalnego rynku i ma swoich stałych, wiernych klientów. Rodzinne przedsiębiorstwo już od 24 lat dostarcza mieszkańcom naszego regionu świeże wyroby piekarnicze i cukiernicze.

Piekarnia Białogon powstała w listopadzie 1991 roku. Właścicielem firmy jest Jacek Iwanowski, który dba o to, by wszystkie produkty sygnowane marką Piekarnia Białogon były zawsze jak najwyższej jakości i doskonale trafiały w gusta klientów. Bo przecież chleb, czy szerzej – pieczywo, to podstawa naszej polskiej diety. I chyba mało kto może wyobrazić sobie jego brak w codziennym menu. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się także bardzo różnorodne wyroby cukiernicze. Codziennie przy pomocy rozbudowanej bazy transportowej pieczywo i wyroby cukiernicze dowożone są do własnych punktów sprzedaży, sieci sklepów oraz marketów spożywczych.

Dzięki nieustannemu wsłuchiwaniu się w oczekiwania smakowe i jakościowe klientów, wypieki Piekarni Białogon cieszą się coraz większym uznaniem, goszcząc na stołach tysięcy konsumentów. Cel, który przyświeca firmie to spełnienie oczekiwań klientów zarówno pod względem jakości wyrobów, jak i ich walorów smakowych. Zakład dysponuje wysoko wykwalifikowana kadrą pracowniczą, która legitymuje się dyplomami mistrzowskimi zarówno w branży cukierniczej jak i piekarniczej. Wyroby powstające pod marką Piekarni Białogon łączą tradycyjne metody prowadzenia ciast na zakwasach z nowoczesny-mi technologiami wypiekowymi. Firma posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy, w którym zastosowane są najnowsze technologie zapewniające niepowtarzalny smak wyrobów.

Przedsiębiorstwo nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Prowadząc stałe rozmowy z odbiorcami i klientami stara się też szybko reagować na zmiany i tendencje panujące na rynku. A tych zmian nie braku-je, bo nasze preferencje smakowe zmieniają się bardzo dość często – czy to wraz z nową modą czy też kierując się potrzebą zdrowego żywienia. Klienci są coraz bardziej wymagający, mają swoje liczne sugestie, podpowiedzi i uwagi, a Piekarnia Biało-gon odpowiada na taki stan rzeczy ogromną elastycznością.

Właśnie dzięki tej otwartości na opinie klientów oraz ogromnej elastyczności, wyroby kieleckiej piekarni zostały do-cenione zarówno przez konsumentów, jak i fachowców w branży. O dokonaniach Piekarni Białogon doskonale świadczą na-grody i wyróżnienia, które przedsiębiorstwo otrzymało na przestrzeni ostatnich lat. Oprócz wyróżnień za wyborne produkty są też te świadczące o najwyższym poziomie pracy, bo warto wiedzieć, że firma jest również dwukrotnym laureatem konkursu Powiatowego Inspektoratu Pracy – Bezpieczna Piekarnia.

Tegoroczna nagroda gospodarcza Skrzydła przyznawana przez „Echo Dnia” dla tych przedsiębiorstw, które bardzo pręż-nie działają na lokalnym rynku, jest już czwartą w dorobku przedsiębiorstwa.

 

Produkt

Kapituła nagrody Skrzydła 2015 przyznała statuetkę za chleb żytni ze słonecznikiem

Wykiełkowane ziarno żyta daje możliwość podwyższenia zdrowotnej wartości wypieków w naturalny sposób. W procesie kiełkowania roślina wykorzystuje wszystkie swoje rezerwy, zapasy. Wytwarza wówczas witaminy z grupy B: B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, które poskramiają stres, regulują metabolizm, dodają energii, dbają o stan skóry. Z kolei nasiona słonecznik są bogate w aminokwasy i nienasycone kwasy tłuszczowe. Słonecznik jest też źródłem witamin. Przede wszystkim witaminy E, witamin z grupy B oraz A i D. Chrupiąc go dostarczamy organizmowi cennych antyoksydantów, wspomagamy nasz wzrok, wzmacniamy kości i dbamy o cerę. Pestki słonecznika to także źródło ważnych dla zdrowia pierwiastków, jak cynk, żelazo, potas i wapń. Ich rola w organizmie jest niebagatelna. Niedobór cynku może powodować niedokrwistość, gorsze gojenie się ran, zmiany skórne, osłabioną odporność. Cynk pomaga natomiast w leczeniu wrzodów żołądka, reumatyzmu czy trądziku. Brak żelaza przyczynia się do niedokrwistości, szczególnie kobiety nie powinny zapominać o uzupełnianiu niedoborów tego mikroelementu. Brak potasu skutkuje osłabieniem organizmu, zaburzeniami snu i nastroju czy zakłóceniami rytmu serca, natomiast gdy mamy za mało wapnia, jesteśmy narażeni na problemy z układem kostnym i zębami, możemy borykać się z bólami mięśniowymi, krwotokami, a nawet stanami depresyjnymi.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Jaką decyzję podejmie w grudniu RPP?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia