Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Pierwsza edycja konkursu na najlepszą inwestycję regionu "Złoty Żuraw" 2010!

/jap./, [email protected]
Zgłoszenia do konkursu można już wysyłać
Zgłoszenia do konkursu można już wysyłać
Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii województwa będziemy przy pomocy czytelników i internautów wraz ze specjalistami wybierać najlepsze inwestycje minionego roku. To wspólne przedsięwzięcie Echa Dnia, Targów Kielce oraz portalu www.inwestycje.kielce.pl

Najlepsze i najładniejsze z nich otrzymają nagrodę Złotego Żurawia, Srebrnego Żurawia oraz Żurawia Specjalistów. A tymi specjalistami będą reprezentacji środowiska architektów ze znanych polskich pracowni. Statuetka Złotego i Srebrnego Żurawia zostanie przyznana w drodze głosowania czytelników i internatów. Żurawia Specjalistów wybiorą oni sami.

Już od dziś każdy może zgłaszać do nas kandydatury inwestycji z całego województwa, które zdaniem zgłaszającego zasługują na ten tytuł. Wyłonione kandydatury zbierzemy i za-prezentujemy w specjalnym dodatku do gazety, jaki ukaże się we wtorek 29 marca. Tego dnia rozpocznie się głosowanie, o którego szczegółach będziemy wkrótce informować. Kandyda-tury można zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: [email protected], [email protected] oraz [email protected].

Przy każdej kandydaturze prosimy o zaznaczenie kategorii, w jakiej została dana kandydatura wystawiona. A kategorie mamy cztery. Są to: obiekty usługowe, obiekty przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej oraz obiekty mieszkaniowe. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany kategorii danej kandydatury.

Wyniki obrad jury specjalistów oraz głosowania czytelników i internatów ogłosimy 15 kwietnia podczas targów DOM organizowanych przez Targi Kielce.

Zgłoszenia można nadsyłać już dziś. Każdy ma prawo nadesłać dowolną liczbę różnych zgłoszeń. Uwaga zgłaszać można jedynie te inwestycje, które zostały oddane do użytku i odebrane w 2010 roku.

 

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia