PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

Akcja specjalna PLEBISCYT SPORTOWY
Gratulujemy nominacji do nagrody w Plebiscycie Sportowym. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nominowanej osoby lub przy nazwie drużyny może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

Przy okazji możesz też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć i opis. Dzięki temu pełniej zaprezentujesz się głosującym.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie lub logo i opis

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Przede wszystkim o głosy warto poprosić kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Oni na pewno oddadzą głos na Ciebie. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage, z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia lub wideo warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy. Taką grafikę możesz zamówić poniżej.
  • opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie! (taką grafikę możesz zamówić poniżej).

GRAFIKI NA FACEBOOKA i PLAKATY

Dla uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatnie grafiki do publikacji na Facebooku, które zachęcają znajomych i fanów do głosowania. Można także zamówić projekt grafiki do umieszczenia na Facebooku jako zdjęcie w tle. Dzięki temu informacji o udziale w plebiscycie nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil lub fanpage. Dla uczestników plebiscytu możemy przygotować także projekt plakatu do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebooka

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba lub drużyna, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Materiał oryginalny: PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów - Polska Times