Echo Dnia

  Oceniamy zarząd powiatu koneckiego po trzecim roku kadencji. Zagłosuj

  Mija trzeci rok kadencji samorządowej 2014 - 2018. Jak oceniamy pracę w ostatnim roku członków zarządu powiatu koneckiego? Można wyrazić swoją opinię głosując, wysyłając SMS pod numer 72355 o treści skz.numer członka zarządu.tak lub nie. Na "tak" lub "nie" można też głosować poprzez facebook i klik na echodnia.eu. Głos przez SMS to 10 punktów na plus lub minus, poprzez facebook - 2, przez klik -1. Cena SMS - 2,46 z Vat.

  Koniec głosowania w poniedziałek, 20 listopada, o godzinie 21.

  Uwaga! Spośród najlepiej ocenionych starostów wybierzemy starostę roku w województwie. Wyróżnimy pierwszą trójkę. Spośród wicestarostów i członków zarządów wybierzemy trzech najlepszych członków zarządu. O zwycięstwie decyduje największa liczba głosów na „tak”.

  W skład zarządu powiatu koneckiego wchodzą cztery osoby. Na czele drugą kadencję stoi starosta Bogdan Soboń z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
  Jego zastępcą jest Andrzej Marek Lenart, który szefuje w powiecie strukturom Prawa i Sprawiedliwości. I to sprawa niecodzienna, bowiem w niewielu polskich samorządach funkcjonuje koalicja taka jak w naszym powiecie - ludowców z członkami partii rządzącej w Polsce. Jak do tej pory koalicja się sprawdza, a rada powiatu zgodnie ze sobą współpracuje.
  Czesław Kurcbart jest samorządowcem z gminy Stąporków.
  Jedyną kobietą, jednocześnie najmłodszą wiekiem jak i stażem w zarządzie jest Dorota Duda.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Wideo