Echo Dnia

  Przedszkolaki 2016

  Tematem przewodnim tej akcji jest zdrowy tryb życia - każda grupa miała za zadanie przygotować wiersz lub piosenkę - efekt ich pracy mogą Państwo podziwiać oglądając na portalu echodnia.eu film z prezentacją każdej z grup.

  Przygotowując tę akcję chcieliśmy zwrócić uwagę na kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych i propagowanie aktywnego trybu życia. We wszystkich grupach zwróciliśmy też uwagę na bezpieczeństwo. Odwiedziliśmy niemal każde przedszkole powiatu koneckiego, wysłuchaliśmy mnóstwo piosenek i wierszy. Wszystkim dzieciom zrobiliśmy zdjęcia i filmy. W albumie nie ma zdjęć niektórych przedszkoli - ich dyrekcje odmówiły udziału w akcji. Bardzo więc przepraszamy rodziców i dzieci, że nie znalazły się w tym pamiątkowym wydawnictwie. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do akcji - serdecznie zapraszamy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 697 770 604 lub napisanie e-maila do redakcji na adres - internet@echodnia.eu.


  Wybieramy najsympatyczniejszych

  Publikacji towarzyszy konkurs na najsympatyczniejsze grupy przedszkolne w powiecie.

  Zwycięzcy otrzymają tytuły „Super-przedszkolaków”, do wygrania są też atrakcyjne nagrody.

  Głosujemy na trzy sposoby - poprzez sms (koszt jednego to 1,23 złotych z VAT), facebook'a i klik na echodnia.eu. 1 sms to 10 punktów, 1 głos facebook to 2 punkty, 1 klik to 1 punkt. Wygrywają grupy z największą liczbą punktów. Głosowanie kończy się 8 czerwca o godzinie 24.


  Nagrody

  1. Za pierwsze miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko z grupy, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma zaproszenie dla siebie i opiekuna do JuraParku w Bałtowie z pakietem atrakcji: zwiedzanie JuraParku w Bałtowie (ścieżka z dinozaurami, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Gond-wana, Plac zabaw, Żydowski Jar) oraz Pakiet Zwierzyniec (Zwierzyniec Górny, Zwierzyniec Dolny, wejście do Sabatówki - Wioski Czarownic). Do indywidualnego wykorzystania do końca września 2016 roku;
  Każde dziecko z grupy, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma worek odblaskowy na basen ufundowany przez Świętokrzyski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, który jest partnerem akcji;
  Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie pierwsze miejsce indywidualne zaproszenie na Zumbę Kids i wejście na dwie godziny w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.

  2. Za drugie miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko z grupy, która zdobędzie drugie miejsce otrzyma grę firmy Granna; Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie drugie miejsce indywidualne zaproszenie Zumba Kids i wejście na jedną godzinę w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.

  3.Za trzecie miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko otrzyma maskotkę Gustawa Pancernika od Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach; Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie trzecie miejsce indywidualne zaproszenie na Zumbę Kids i wejście jedną godzinę w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.
  Dziękujemy za wsparcie akcji burmistrzowi Sandomierza Markowi Bronkowskiemu.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Wideo