Echo Dnia

  Talent Kazimierski 2017 - Finał

  Poznaj finalistów show Echa Dnia - Talent Kazimierski 2017 i zagłosuj na faworyta. Zapraszamy na finał 20 grudnia do Kazimierskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny, Transmisja wideo na żywo na www.echodnia.eu.

  To głosowanie zakończy się podczas finału na żywo w środę 20 grudnia o godzinie 18. Finał odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny. Zapraszamy!

  Finaliści zaprezentują się na żywo przed jurorami i publicznością. Jurorzy będą przyznawać punkty wszystkim występującym. O tym, kto wygra przesądzą po połowie punkty z głosowania Czytelników oraz jury podczas finału.

  W finale show Talent Kazimierski nagroda za pierwsze miejsce wynosi 500 złotych, za drugie miejsce - 300 złotych, za trzecie miejsce - 200 złotych.Ponadto, dla wybranego finalisty wycieczkę do Brukseli ufunduje poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Gosiewska.

  To będzie dopiero początek przygody! Zwycięzca show Talent Kazimierski 2017 weźmie udział w półfinale show Talent Świętokrzyski, w którym powalczą najlepsze Talenty z całego regionu. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca zmierzą się najpierw w ćwierćfinałach.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Wideo