2 liga piłki nożnej, mecz Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:2 (0:1). (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Marcin Radzimowski
W rozegranym w środę 3 czerwca meczu piłkarskiej II ligi Stal Stalowa Wola zremisowała z Olimpią Elbląg 2:2, mimo że do przerwy przygrywała 0:1 a do 89. minuty "Stalówka" przegrywała różnicą dwóch goli. Zdjęcia z tego spotkania można nazwac unikatowymi, bowiem na stadion mogło wejść zaledwie pięciu fotoreporterów.NA KOLEJNYCH SLAJDACH ZDJĘCIA Z MECZU >>>>Fot. Marcin Radzimowski
W rozegranym w środę 3 czerwca meczu piłkarskiej II ligi Stal Stalowa Wola zremisowała z Olimpią Elbląg 2:2, mimo że do przerwy przygrywała 0:1 a do 89. minuty "Stalówka" przegrywała różnicą dwóch goli. Zdjęcia z tego spotkania można nazwac unikatowymi, bowiem na stadion mogło wejść zaledwie pięciu fotoreporterów. NA KOLEJNYCH SLAJDACH ZDJĘCIA Z MECZU >>>>