Michał NowakZaktualizowano
Fragment meczu Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola. Joanna Gołąbek
W meczu 25. kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom wygrał u siebie ze Stalą Stalowa Wola 1:0. Poniżej zapis naszej relacji na żywo z tego pojedynku!

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
Bramka: Leandro 84 z karnego.
Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Klabnik, Grudniewski, Jakubik, Banasiak (89 Filipowicz), Karwot, Kaput (80 Rolinc), Makowski, Luz (67 Winsztal), Leandro.
Stal: Konefał, Waszkiewicz, Jarosz, Janiszewski, Sobotka, Jopek, Dziubiński (74 Kitliński), Stelmach, Mroziński, Dadok, Trąbka (79 Pietras).
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Żółte kartki: Luz - Jarosz, Waszkiewicz 2, Konefał, Sobotka.
Czerwona kartka: Waszkiewicz [52] - za dwie żółte.
Widzów: 2837.

90'5 KONIEC MECZU. Radomiak wyszarpał zwycięstwo w meczu ze Stalą!
90+4' mądrze Leandro na prawym skrzydle i faul na Brazylijczyku. Zieloni zyskują cenne sekundy
90' co najmniej pięć minut doliczone przez arbitra
90' Winsztal bardzo niecelnie z 30 metrów
87' zamieszanie na boisku, starcie pomiędzy zawodnikami obu ekip. Sędziowie wyjaśniają sytuację. Obyło się bez kartek
86' indywidualna akcja Leandro, ale z podaniem radzą sobie defensorzy gości
84' GOOOOL DLA RADOMIAKA! Pewny, mocny strzał Leandro i Konefał bez szans! Radomiak - Stal 1:0.
83' RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Faulowany Leandro przez Sobotkę!
82' Leandro z prawego skrzydła dośrodkowuje... a piłka o mało nie wpadło do bramki!
80' następna próba - Makowski z 18 metrów - i znów niecelnie
79' kolejny strzał spoza pola karnego. Tym razem Leo... też obok bramki
77' z dystansu Wawszczyk, ale niecelnie...
73' centrostrzał Banasiaka i na rzut rożny paruje Konefał
72' zamieszanie pod bramką Konefała, ale znowu golkiper Stali ma piłkę w rękach
70' próba Makowskiego i znów łapie Konefał. Zbyt lekki ten strzał
67' korner dla Radomiaka, ale z dośrodkowaniem Banasiaka radzą sobie defensorzy Stali
64' po chwilowym zrywie zielonych na początku drugiej połowy, ostatnie minuty to gra głównie w środku pola. Okazji podbramkowych brakuje
58' Leandro po ziemi z dystansu, ale nie był to udany strzał
53' rzut wolny dla zielonych z narożnika pola karnego. Ładne, mocne uderzenie Banasiaka i poprzeczka ratuje gości!
52' Stal będzie grała w osłabieniu! Drugą żółtą kartkę w tym meczu otrzymuje Waszkiewicz, który faulował Banasiaka
51' Banasiak z dystansu i na rzut rożny paruje piłkę Konefał
47' piłka w siatce Stali po strzale Luza. Wcześniej wybrzmiał jednak gwizdek sędziego. Jeden z zawodników Radomiaka zagrał piłkę ręką

* GRAMY. Zaczęła Stal

* w przerwie mamy już dla Was kilkanaście zdjęć z dzisiejszego spotkania! Więcej wkrótce na naszym portalu

45' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
41' Stelmach z dystansu baaardzo niecelnie
40' niewiele się dzieje w ostatnich minutach
34' Dadok strzela z lewej strony pola karnego i dobrze broni Haluch
32' rzut wolny dla Radomiaka z 25 metrów. Karwot trafia jednak wprost w mur
29' strzał Banasiaka z linii pola karnego - niecelny
28' Makowski tym razem rozgrywa na lewo do Luza, ten dośrodkowuje na głowę Leandro, ale znów górą Konefał
25' pierwsza ładna, składna akcja Radomiaka w tym spotkaniu. Makowski na prawo do Jakubika, ten przebiegł kilkanaście metrów, podał w pole karne, gdzie czekał Banasiak. Strzał zawodnika zielonych jednak zbyt lekki i wprost w bramkarza
23' za nami 23 minuty gry, a oba zespoły oddały łącznie jedno celne uderzenie...
20' niecelne uderzenie radomian po dośrodkowanie z rzutu rożnego
19' Luz wywalczył rzut rożny. To najciekawsze wydarzenie z ostatnich minut tego spotkania
14' Stelmach z dystansu, również niecelnie
13' Radomiak wreszcie pod bramką rywala. Dośrodkowanie Banasiaka z rzutu rożnego, ale zbyt wysoko, aby sięgnął Makowski. Potem strzelał jeszcze Luz, ale bardzo niecelnie
11' pierwszy celny strzał w tym meczu. Trąbka spoza pola karnego, ale lekko i łapie bez problemu Haluch
11' nie jest to najciekawsze piłkarskie widowisko do tej pory...
7' Karwot przejął piłkę w środku pola, podał do wychodzącego na czystą pozycję Leandro, ale w porę wrócili i skutecznie interweniowali obrońcy Stali
6' centra Sobotki z rzutu wolnego, ale wybijają defensorzy Radomiaka
5' śmiało można napisać, że jak na razie nic ciekawego nie dzieje się na murawie
3' dużo chaosu na razie z obu stron

*GRAMY! Zaczął Radomiak!

*godz. 13:58 - trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę
*godz. 13.55 - dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Szrek z Kielc
*godz. 13.51 - drużyny zakończyły już rozgrzewkę i udali się do szatni. Za kilka minut początek spotkania!