2 liga. Stal Stalowa Wola wygrała z Gryfem w Wejherowie. Nasz zespół sezon zakończył na siódmym miejscu

Robert Dadok, strzelec dwóch goli dla Stali w meczu z Gryfem.
Robert Dadok, strzelec dwóch goli dla Stali w meczu z Gryfem. stal stalowa wola
W meczu 34 kolejki drugiej ligi, Stal Stalowa Wola wygrała 3:1 z Gryfem w Wejherowie. Sezon piłkarze ze Stalowej Woli zakończyli na siódmym miejscu.

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)
Bramki: Maciej Koziara 90 - Robert Dadok 70, 79, Michał Kitliński 90

Gryf: Leleń - Brzuzy, Ewertowski, Wicki, Kątny - Czychowski (74 Ryk), Kołc (81 Sikorski), Koziara, Chwastek, Machol (55 Pietroń) - Rogalski.

Stal: Kalinowski - Waszkiewicz, Śpiewak, Stasiak, Sobotka - Marut (79 Łętocha), Jopek, Stelmach, Trąbka, Mistrzyk (62 Kitliński) - Dadok (80 Janiszewski).
Żółte kartki: Czychowski, Kątny, Kołc - Waszkiewicz, Mistrzyk, Śpiewak.
Sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).

Sztab szkoleniowy Stali Stalowa Wola po raz kolejny dał szansę gry kilku młodzieżowcom, a absolutny debiut w pierwszym zespole zanotował Kacper Marut. 16-latek już w 19. minucie mógł otworzyć wynik spotkania, gdy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Marut uderzył lewą nogą, jednak dobrze w bramce Gryfa spisał się Dawid Leleń. Młody piłkarz Stali był bardzo aktywny w pierwszej części spotkania - w 38. minucie jego uderzenie z dystansu na raty wybronił Leleń, a chwilę później wywalczył rzut rożny. Tuż przed przerwą Stal mogła objąć prowadzenie, ale po interwencji bramkarza, piłka odbiła się jeszcze od słupka i nie wpadła do bramki. Wszystko co najważniejsze, rozegrało się w ostatnich 20 minutach spotkania. Robert Dadok precyzyjnie uderzył prawą nogą i umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później pomocnik Stali popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego - bramkarz Gryfa znów był bez szans! Kontaktową bramkę dla gospodarzy w 90. minucie zdobył aktywny na placu gry Maciej Koziara, ale ostatni cios w tym meczu należał do przyjezdnych. Bramkarza Gryfa w sytuacji sam na sam pokonał Michał Kitliński i sędzia po tym golu zakończył spotkanie.