2. liga. Stal Stalowa Wola zremisowała z Łódzkim Klubem Sportowym

Piotr Szpak
Trzech minut zabrakło "Stalówce" do odniesienia zwycięstwa.
Trzech minut zabrakło "Stalówce" do odniesienia zwycięstwa. Krzysztof Nowaliński
W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Stal Stalowa Wola zremisowała z Łódzkim Klubem Sportowym 1:1. Gole zdobywali zawodnicy wchodzący z ławki rezerwowych.

Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Sebastian Łętocha 73, 1:1 Łukasz Zagdański 87.

Stal: Frątczak – Zalepa, Wasiluk, Gębalski, Hirskyi (46 Dziubiński) – Stąporski (57 Korczyński), Sobotka, Bukowiec, Jarosz – Trubeha (60 Łętocha), Janiszewski.

ŁKS Łódź: Kołba – Rozmus, Pieczara (71 Bryła), Radionov (76 Zagdański), Kostyrka - Pyciak, Gamrot, Guzik (57 Pyrdoł), Juraszek - Rozwandowicz, Kocot.

Sędziował: Marcin Kochanek z Opola. Widzów: 800.

Żółte kartki: Dziubiński (S), Radionov, Jaroszek (Ł).

Pierwsza połowa była nudna, więc kibice mogli być zadowoleni tylko z tego, ze gospodarze nie przegrywali. Trzynasta minuta okazała się pechowa dla łodzian, bowiem Krystian Piekara bliski był uzyskania prowadzenia dla przyjezdnych. Na szczęście dla miejscowych piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki.

Bardzo dobra zmianę zadysponował w przerwie trener Stali Janusz Białek, który wprowadził na boisko Adriana Dziubińskiego, a wychowanek Broni Radom przeprowadził w 73 minucie akcję, po której Sebastian Łętocha umieści piłkę w bramki łódzkiego zespołu.

Gospodarze nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia. Trzy minuty przed końcem Łukasz Zagdański przytomnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego doprowadził do wyrównania.

Następne spotkanie o drugoligowe punkty drużyna Stali rozegra w niedzielę 3 września na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

(Źródło: gazetakrakowska.pl)