2 liga. Wysoka porażka Stali Stalowa Wola w Boguchwale ze Skrą Częstochowa

Fragment meczu, Stal - Skra.
Fragment meczu, Stal - Skra. Krzysztof Kapica Nowiny 24 pl
W meczu 26 kolejki drugiej ligi, Stal Stalowa Wola na boisku w Boguchwale przegrała aż 1:4 ze Skrą Częstochowa.

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1:4 (0:1)
0:1 Damian Nowak 8,
1:1 Grzegorz Janiszewski 50,
1:2 Piotr Nocoń 56
1:3 Sebastian Siwek 61
1:4 Sebastian Siwek 70,

Stal: Konefał – Trąbka, Trubeha(46. Łętocha), Dadok (72 Kitliński), Mroziński, Stelmach(46. Pietras), Sobotka, Jopek, Jarosz, Dziubiński, Janiszewski.

Skra: Biegański – Zalewski, Nocoń, Gerega, Nowak (45+2 Siwek), Napora, Niedbała, Obuchowski, Olejnik, Holik, Poprawa.

Sędziował:Paweł Kukla (Kraków).

W 4 minucie, po strzale głową Andrzeja Trubehy z pięciu metrów, piłka trafiła wprost w bramkarza gości.
W 8 minucie, piłkę na własnej połowie stracili piłkarze Stali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Łukaszem Konefałem znalazł się Damian Nowak i skierował piłkę do siatki. Później dwa strzały oddali piłkarze Stali, Michał Trąbka i Andrzej Trubeha, ale nie zagroziły one za bardzo bramkarzowi Skry.
W przerwie w naszym zespole zaszły dwie zmiany, i szybko Stal wyrównała za sprawą Grzegorza Janiszewskiego, który zamknął akcję po zagraniu piłki z rzutu rożnego.
Później już było tylko tragicznie, jeżeli chodzi o grę Stali.
Gol za golem strzelali goście z Częstochowy.