Zamknij

Echo Dnia

20-latek dachował bmw w rowie. Samochód kupił tydzień temu, nie zdążył go nawet przerejestrować [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło przed wysypiskiem śmieci, patrząc od strony Tarnobrzega. Początkowo na miejsce wyruszyły służby ratownicze ze Stalowej Woli i Tarnobrzega,

Jacek Rodecki/stalowka.net

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Do wypadku doszło przed wysypiskiem śmieci, patrząc od strony Tarnobrzega. Początkowo na miejsce wyruszyły służby ratownicze ze Stalowej Woli i Tarnobrzega, gdyż w zgłoszeniu nie było podane precyzyjnie miejsce zdarzenia - ostatecznie działania prowadzili policjanci i strażacy ze Stalowej Woli.

Poszkodowany w zdarzeniu kierowca bmw wyszedł z auta o własnych siłach przez okno w samochodzie. Zespól ratownictwa medycznego zdecydowało o przewiezieniu go do szpitala w Stalowej Woli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doznał urazu kręgosłupa. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Jak się okazało, 20-latek z powiatu tarnobrzeskiego samochód bmw kupił zaledwie tydzień temu, nawet nie zdążył go przerejestrować. Teraz już to nie będzie konieczne, gdyż samochód najprawdopodobniej trafi na złomowisko. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierując bmw jechał w kierunku Stalowej Woli - na zakręcie drogi stracił panowanie nad kierownicą, samochód zjechał z drogi na prawą stronę i dachował ścinając kilka niewielkich drzewek.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy