3. liga. KSZO 1929 Ostrowiec w derbach lepszy od Wisły Sandomierz, remis ŁKS Probudex Łagów, porażka Czarnych Połaniec [ZDJĘCIA]

dor, jkm
W weekend 30-31.10.2021 grałą piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec 5:2 (1:1)
Bramki: Paweł Zabielski 2, Maciej Wojczuk 46, Krzysztof Salak 54, Kamil Kocoł 72, Marcin Pigiel 90 – Filip Krępa 22, Michał Banik 65.
Czarni: Siryk - Smoleń, Woś (46 Banik), Bakowski, Bażant – Mucha, Wątróbski, Krępa, Kron (80 Śledź), Bawor (60 Mazurek) – Gębalski.
Żółte kartki: Krępa, Gębalski, Śledź, Bażant.
Sędziował: Paweł Mackiewicz (Łomża).
Widzów: 300.

Czarni przy stanie 1:1 chcieli się zachować fair-play, ale piłkę przejęła drużyna Podlasia i po szybkiej akcji wyszła na prowadzenie. Nie oddała go już do końca, a w drugiej połowie miejscowi strzelili aż 4 gole. – Popełniliśmy sporo błędów, a w kilku sytuacjach co najmniej dziwne decyzje podjęli sędziowie z Łomży – mówi Grzegorz Wcisło, trener Czarnych, których nie oszczędzają kontuzje. Z Podlasiem wypadł Woś,. który dotrwał do przerwy.

Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 (0:1)
Bramka: Rusłan Maruszka 31.

Korona Rzeszów - Wisłoka Dębica 2:3 (1:1)
Bramki: Karol Nieckarz 4, samobójcza 81 - Patryk Zygmunt 18, 57 z karnych, Błażej Radwanek 50.

Avia Świdnik - Unia Tarnów 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Oziemczuk 90+1 - Igor Dubas 77.

Podhale Nowy Targ - Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1 (2:1)
Bramki: Olaf Nowak 7 z karnego, Grzegorz Płatek 32, Oliver Janso 69, Damian Lepiarz 77 - Damian Chmura 4.

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 2:1 (1:0)
Bramki: Patryk Czułowski 20, Michał Wołos 77 - Adrian Wójcik 55

Cracovia II Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 (2:1)
Bramki: Rubio 32, Jakub Myszor 40, 58, 63 (k) - Karol Rycaj 38

Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:3 (0:0)
Bramki: Jakub Mażysz 77 - Radosław Sylwestrzak 83, Jakub Pawlik 85, 86

ŁKS Probudex Łagów - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
Bramki: Adam Imiela 40 z karnego - Kacper Józefiak 24.
ŁKS: Michalski – Cichocki (87 Dani Jodar), Wilk, Piotr Rogala, D. Urban – Stelmach – Ozimek (70 Waniek), Mydlarz, Imiela, Gierczak (78 Urbański) – Piróg (87 Kapsa).
Siarka: Kowal – Józefiak, Stefanik, Duda – Stańczyk, Tyl (90+2 Bierzało), Ivan Agudo Martinez, Paweł Rogala, Sulkowski – Yatsenko (46 Mróz), Zawiślak (90 Bałdyga).
Żółte kartki: Mydlarz, Dani Jodar, Kapsa - Duda, Józefiak.
Czerwona kartka: Kapsa (ŁKS) – 90+4 za 2 żółte.
Sędziował: Łukasz Szczołko (Lublin).

Spotkanie zapowiadało się niezwykle interesująco i tak się zaczęło, od sytuacji gospodarzy. Bardzo dobrą okazję miał po podaniu Artura Piroga Adam Imiela, ale skutecznie interweniował Maciej Kowal. W 24 minucie Siarka objęła prowadzenie, a głową Przemysława Michalskiego pokonał Kacper Józefiak. Goście dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie przekładało się na konkrety. Jeszcze przed zmianą stron Łagów doprowadził do remisu. Rzut karny wywalczył Miłosz Gierczak, pewnie wykonał Imiela. W przerwie Sławomir Majak wprowadził w zespole Siarki Pawła Mroza, który doszedł do kilku sytuacji bramkowych. – Mieliśmy trzy setki i trzeba było chociaż jedną wykorzystać – mówił potem rozczarowany Majak, ex-reprezentant Polski, uczestnik elitarnej Ligi Mistrzów. Przyjezdni nie zgadzali się z kilkoma decyzjami arbitra, ale najwięcej pretensji mogą mieć do siebie. W końcówce czerwoną kartkę, za dwie żółte otrzymał Jakub Kapsa i ŁKS kończył w dziesiątkę. Siarka już mu nie zagroziła. Generalnie spotkanie rozczarowało, zdominowała je taktyka. – Z jednej strony jestem zadowolony, z drugiej nie. Obie strony postawiły raczej na defensywę. My mieliśmy swoje sytuacje, Siarka też. Remis zasłużony – podsumował Ireneusz Pietrzykowski, szkoleniowiec zespołu z Łagowa. Jego podopieczni potwierdzili, że w każdych okolicznościach, nawet mimo problemów kadrowych są groźni dla faworytów ligi. Szybko zrehabilitowali się za bolesną porażkę w Radzyniu Podlaskim z Orlętami 1:4.

17. Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 8 18-30

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]