3 liga. Niespodziewana porażka Stali Stalowa Wola z Podlasiem Biała Podlaska. Zielono-czarni ulegli rywalowi z dolnej części tabeli

Damian Wiśniewski
Tomasz Płonka wszedł  na boisko z ławki rezerwowych, ale tym razem nie strzelił gola
Tomasz Płonka wszedł na boisko z ławki rezerwowych, ale tym razem nie strzelił gola Marcin Radzimowski
W sobotę 13 marca Stal Stalowa Wola doznała niespodziewanej porażki z Podlasiem Biała Podlaska w meczu grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi. Zespół z województwa lubelskiego wygrał 2:1.

Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
Bramki:
Mariusz Chmielewski 11, Jarosław Kosieradzki 55 - Kacper Piechniak 48.
Podlasie: Krasowski – Salak, Kobza, Kocoł (71. Łęcki), Nieścieruk, Chmielewski (71. Martynek), Wojczuk, Dmitruk (62. Zabielski), Kosieradzki, Arkhipau, Andrzejuk.
Stal: Knurovsky – Szifer, Khorolskyi, Pietrzyk, Zięba, Mistrzyk, Mroziński, Wiktoruk, Drobot (74. Sobotka), Jopek, Piechniak (60. Płonka).

Na początku spotkania inicjatywę starał się przejąć zespół z Białej Podlaskiej i szybko przyniosło to pożądany efekt - Mateusz Chmielewski pokonał debiutanta, Adriana Knurovsky'ego, w bramce Stali i było 1:0. W kolejnych minutach Podlasie skutecznie broniło dostępu do własnej bramki i nie dopuszczało "Stalówki" do klarownej sytuacji bramkowej.

I przed przerwą podopieczni trenera Jaromira Wieprzęcia nie strzelili ani jednego gola, choć w pewnym momencie Piotr Mroziński trafił w poprzeczkę. Na początku drugiej połowy premierowe trafienie w barwach Stali Stalowa Wola zaliczył sprowadzony zimą z Alitu Ożarów Kacper Piechniak.

Radość z wyrównania nie trwała jednak dla Stali długo - w 55. minucie gry gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie i tym razem już go nie oddali.

Stal przegrała pierwszy mecz po pięciu wygranych z rzędu i teraz czekać ją będzie starcie z będącym w kryzysie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - dzisiaj podopieczni byłego piłkarza Stali Stalowa Wola, Tadeusza Krawca, przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem ulegli 1:2 rezerwom Cracovii.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0