3 liga. Sławomir Majak, trener Siarki Tarnobrzeg, po meczu z KSZO 1929: Nikt nie daje punktów za wrażenia artystyczne (WIDEO)

Damian Wiśniewski
- Uważam że zagraliśmy bardzo dobre 90 minut, w drugiej połowie nawet lepiej niż w pierwszej. Byliśmy lepsi pod względem posiadania piłki i kreowania okazji, ale nikt nie przyznaje punktów za wrażenia artystyczne - powiedział nam po przegranym 0:1 meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski trener Siarki Tarnobrzeg, Sławomir Majak. Więcej w materiale wideo.
Sobotni mecz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg był pierwszym od wielu miesięcy, podczas którego na stadionie KSZO mogli zasiąść kibice. Byłeś na tym spotkaniu? Znajdź się na zdjęciach!Doping kibiców Siarki Tarnobrzeg:

3 liga. Kibice na meczu KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - ...

Siarka Tarnobrzeg przez lata miała w swoich szeregach zawodników, którzy odnosili ogromne sukcesy. Grali w niej i trenowali medaliści mistrzostw Europy, igrzysk olimpijskich, mistrzowie Polski i menedżer najlepszego piłkarza świata. Co robią teraz?Sprawdź na kolejnych slajdach, co teraz robią i jak się mają gwiazdorzy Siarki sprzed lat

Siarka Tarnobrzeg - byli piłkarze teraz i obecnie. Co robią ...