3 liga. Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 0:2. Dobry i skuteczny mecz w wykonaniu zielono-czarnych (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
W meczu 36. kolejki rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Stal Kraśnik 2:0.

Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
Bramki:
Szymon Grabarz 39, Michał Mistrzyk 56.
Żółta kartka: Wiktoruk (Stal)
Stal: Wietecha - Waszkiewicz, Pietrzyk, Hudzik - Mistrzyk (76. Conde), Drobot, Espana (65. Zięba), Wiktoruk l(65. Piechniak), Jopek, (78. Khorolskyi)- Grabarz (65. Wojtak).
Sędziował Grzegorz Jabłoński (Kraków).

W spotkaniu dwóch imienniczek dość długo czekaliśmy na to, kto uzyska przewagę nad przeciwnikiem i przejmie inicjatywę. Przez jakiś czas dłużej przy piłce byli gospodarze, jednak brakowało im konkretów pod polem karnym zespołu zielono-czarnych, którzy podchodzili do tego spotkania po remisie w poprzedniej serii gier, jaki zanotowali z KS Wiązownica.

Stalowowolanie potrafili być bardzo skuteczni. W 39. minucie gry przeprowadzili bardzo ładną kontrę, a po zagraniu z lewej strony wzdłuż pola karnego od Aleksandra Drobota piłkę do bramki gospodarzy wpakował Szymon Grabarz.

Do przerwy wynik się nie zmienił, a drugą połowę podopieczni trenera Damiana Skakuja zaczęli wyśmienicie, tym razem wykazując się sprytem przy stałym fragmencie gry. W 56. minucie spotkania Bartosz Wiktoruk dośrodkował płasko z rzutu rożnego, a bramkę zdobył kapitan Stali, Michał Mistrzyk.

Więcej goli w tym meczu nie padło i Stal Stalowa Wola wygrała 2:0.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0