3 liga. Stal Stalowa Wola pokonała Wisłokę Dębica na wyjeździe (ZDJĘCIA)

DW
Stal Stalowa Wola meczu dziesiątej kolejki grupy czwartej trzeciej ligi pokonała na wyjeździe Wisłokę Dębica

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:0)
Bramki:
Piotr Witasik 85, Michał Fidziukiewicz 90.

Wisłoka: Libera – Król (89. Pawlak), Cabała, Remut – Sojda (89. Siedlik), Fedan (78. Wrzosek), Prokop, Łanucha, Rębisz (78. Kamiński) – Lubera (55. Zygmunt), Palonek.
Trener Dariusz Kantor.

Stal: Siudak - Jarosz, Witasik, Khorolskyi (61. Mistrzyk), Mroziński, Zięba - Jopek, Stelmach, Zmorzyński (72. Waszkiewicz), Surmiak (90+1. Stępniowski) - Fidziukiewicz.
Trener Szymon Szydełko

Żółte kartki: Fedan – Khorolskyi.

Sędzia: Jakub Moskal (Kielce).

Widzów: 1100.

Po kiepskich wynikach z Hetmanem Zamość (1:1) i Chełmianką Chełm (0:1) Stal Stalowa Wola jechała na mecz w Dębicy ze świadomością, że kolejna wpadka może ich kosztować powiększenie dystansu do czołówki ligi.

Mecz z Wisłoką w pierwszej jego części był wyrównany. Na początku świetną okazję miał Michał Fidziukiewicz, ale po jego strzale obrońca Wisłoki wybił piłkę z linii bramkowej. Gdy gospodarze odpowiedzieli, to skutecznie interweniował Maciej Siudak.

Fidziukiewicz przed przerwą miał jeszcze jedną świetną okazję, ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy..

W drugiej połowie również długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. "Stalówka" mocniej zaczęła nacierać około 75 minuty. Wtedy znów groźny strzał oddał Fidziukiewicz, ale znów nie pokonał bramkarza. Cztery minuty potem było już 1:0 dla Stali. Gola strzelił kapitan, Piotr Witasik.

Wynik ustalił Michał Fidziukiewicz, który wykorzystał rzut karny po faulu na sobie.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0