3 liga. Stal Stalowa Wola rozbiła KS Wiązownica na wyjeździe (ZDJĘCIA)

DW
Stal Stalowa Wola / KS Wiązownica
W sobotę 10 października Stal Stalowa Wola wygrała na wyjeździe z KS Wiązownica różnicą aż sześciu goli.

KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 0:6 (0:4)
Bramki:
Piotr Mroziński 15, 16, 60, 63, Michał Fidziukiewicz 20, 37.
Żółta kartka: Jakub Lebioda.
KS Wiązownica: Cynar - Szafar, Mac, Staszczak, Gliniak, Lorenc, Bentkowski, Rop, Wydra, Michalik, Kasia
Stal: Siudak – Waszkiewicz, Jarosz, Witasik – Szifer (77. Ziółkowski), Wiktoruk (76. Stelmach), Surmiak (76′ Mistrzyk), Khorolskyi, Zmorzyński (59. Sobotka) – Mroziński (77. Lebioda), Fidziukiewicz.
Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów).

Po porażce z Wisłą Sandomierz w ostatniej kolejce trzeciej ligi (0:1) i zwycięstwie nad Spartą Jeżowe w półfinale Regionalnego Fortuna Pucharu Polski w okręgu Stalowa Wola (2:0) zielono-czarni pojechali na boisko beniaminka trzeciej ligi, KS Wiązownica. OD praktycznie samego początku narzucili swój styl gry i "napoczęli" rywali już po pierwszym kwadransie.

Absolutnym bohaterem tego spotkania był Piotr Mroziński, który strzelił w Wiązownicy aż cztery gole. Pierwszą bramkę zdobył w 15. minucie meczu, drugiego minutę później, a dwa kolejne po przerwie.

W formie strzeleckiej był także Michał Fidziukiewicz, który dwukrotnie trafiał do bramki rywali.

Stal Stalowa Wola odniosła ważne wyjazdowe zwycięstwo, które pozwoli jej na zachowanie stosunkowo niewielkiego dystansu do ścisłej czołówki ligowej.