3 liga. Stal Stalowa Wola zremisowała na wyjeździe z Sokołem Sieniawa. Nie padła ani jedna bramka

kostek, dw
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola zremisowała 0:0 na wyjeździe z walczącym o utrzymanie w trzeciej lidze Sokołem Sieniawa.

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola 0:0
Żółte kartki: Lis – Kacprzycki, Zięba (dwie), Smyłek, Olszewski.
Czerwona kartka: Zięba 54
Sokół: Pasterczyk – Geniec, Drelich, Ochał (49 Skała), Lis (79. Majka) – Oziębło, Gdowik, Wawryszczuk (79. Tłuczek), Feret (84. Wolak) – Pikiel (79. Więcek), Pisarek.
Stal: Smyłek – Skrzyniak, Stępniowski (46. Lebioda), Hudzik, Olszewski, Zięba, Kiełbasa (60. Szifer), Stelmach Jopek, Kacprzycki (60. Khorolskyi), Świderski (72. Grabarz).

Sokół po wysokiej porażce w Świdniku chciał poprawić sobie humor kosztem Stali, która wiosną nie zachwyca. Bramki jednak nie padły i drużyny podzieliły się punktami

Mecz rozpoczął się od dwóch okazji Daniela Świderskiego. Zawodnik gości jednak w obu przypadkach minimalnie chybił. Z czasem obudzili się gospodarze. Z wolnego wrzucił Dominik Pikiel, a strzał Jarosława Lisa z przed bramki wybił jeden z obrońców Stali. W odpowiedzi szczęścia próbował Szymon Jopek. Przed przerwą jeszcze dwie okazje stworzyli sobie miejscowi. Wpierw z ostrego kąta uderzał Paweł Oziębło, a chwilę później z linii pola karnego Mateusz Geniec. Pierwszy strzał odbił bramkarz gości, drugi został zablokowany przez obrońców Stalówki.

Druga połowa nie najlepiej rozpoczęła się dla gości ze Stalowej Woli. Michał Zięba obejrzał drugą żółtą kartkę i Stal musiała od tego momentu radzić sobie w dziesiątkę. Sokół grający z przewagą liczebną atakował, jednak nie potrafił skierować piłki do siatki. Z rzutu wolnego ładnie uderzył Dominik Pikiel, lecz bramkarz przyjezdnych wybił piłkę na róg, zaś strzały Szymona Fereta i Dominika Pisarka zostały w ostatniej chwili zablokowane przez obrońców Stali.