W weekend 9-10.10.2021 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Czarni Połaniec - Avia Świdnik 0:1 (0:0)
Czarni: Siryk - Misztal, Krępa, Woś, Bakowski - Hul, Wątróbski (83. Mazurek), Bawor (52. Banik), Kron (73. Smoleń), Mucha - Gębalski.
Avia: Pęksa – Góralski, Kursa, Mykytyn, Świech, Dobrzyński, Popiołek, Uliczny, Zając, Kompanicki (63 Oziemczuk), Białek (78 Najda).
Żółte kartki: Kursa, Dobrzyński (Avia).
Czerwone kartki: Gębalski (Czarni, 87 min.), trener Grzegorz Wcisło (Czarni, 88 min. za drugą żółtą – Dobrzyński (Avia, 75 min, za drugą żółtą).

Tym razem drużyna z Połańca nie powiększyła swojego dorobku punktowego. Jedyna bramka padła w 72 minucie, po strzale samobójczym Igora Wosia. Był to gol, który zapewnił gościom trzy punkty.
Spotkanie było zacięte, zwłaszcza pod koniec na boisku było "gorąco". Dużo było też kartek - żółtych i czerwonych. W 75 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Rafał Dobrzyński z Avii. W 87 minucie czerwień ujrzał napastnik gospodarzy Adrian Gębalski. Kilkadziesiąt sekund później, w 88 minucie, czerwoną kartką, w konsekwencji dwóch żółtych upomniany został trener Czarnych Grzegorz Wcisło.

Wisłoka Dębica - ŁKS Probudex Łagów 1:3 (0:1)
Bramki: Łukasz Siedlik 76 - Piotr Rogala 32 z karnego, Piotr Cichocki 72, Mateusz Ozimek 86.
ŁKS Probudex: Banach – Rogala ż, Stelmach, Urban – Cichocki, Waniek (83. Gierczak), Mydlarz, Ruiz – Ozimek, Kapsa ż (75. Imiela), Piróg (87. Urbański).
Wisłoka: Matoga – Król, Rachfalik ż (56 Kozłowski), Cabała – Zygmunt ż, Łanucha, Nowak (56 Słoma ż), Rębisz – Radwanek, Siedlik, Palonek (56 Matofij ż). Trener Dariusz Kantor.
-Potrzebowaliśmy takiego meczu po trzech spotkaniach bez zwycięstwa. Kontrolowaliśmy to, co dzieje się na boisku. Dobry mecz, zasłużone zwycięstwo - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.

– Graliśmy wprawdzie z mocną drużyną, która bardzo dobrze gra w obronie, ale straciliśmy kuriozalną pierwszą i trzecią bramkę. Przy stanie 0:1 Kuba Rachwalik i Dominik Cabała mieli „setki”, ale nie wykorzystali ich – skomentował Dariusz Kantor, trener Wisłoki, cytowany przez nowiny24.pl.

Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 0:0

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Korona Rzeszów 1:1 (0:0)
Bramki: Dariusz Brągiel 83 - Mateusz Jędryas 58.
KSZO: Lipiec – Sylwestrzak, Zając, Majda (67. Smykowski), Kuzior (67. Dereń) - Brągiel, Głaz, Persona (55. Szela), Gałecki, Nawrot - Gruchała (55. Żurek).
Korona: Pawlus – Padiasek, Kocój, Drozd ZK, Kardyś – Kawalec (80 Dudzik), Bober (80 Kałaska), Kantor ZK, Maślany ZK, Pieniążek (65 Cholewa) – Jędryas (67 Piątek).
Sędziował: Wiśniowski (Ryglice).
Obie drużyny postawiły na otwartą grę, ale mimo wielu okazji bramkowych, brakowało goli. Zawodziła skuteczność po obu stronach, bądź na drodze napastników stawali bramkarze.

Na prowadzenie gości wyprowadził Jędryas. Napastnik Korony dostał precyzyjne podanie od Kantora i w sytuacji sam na sam nie dała szans golkiperowi KSZO. Niedługo potem napastnik Korony mógł zdobyć kolejnego gola, ale tym razem trafił w słupek. Podwyższyć mógł ten, który asystował przy pierwszym golu. Kantor z bliska mocno strzelił na bramkę KSZO, ale dobrze ustawiony był bramkarz miejscowych.

Swoje okazje mieli też gospodarze, w końcu udało się Brągielowi, który po indywidualnej akcji lewą stroną mocnym strzałem z ostrego kąta wpakował piłkę w okienko bramki Pawlusa.

Już po końcowym gwizdku arbitra czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie (ubliżanie sędziemu) otrzymał Michał Gałecki z KSZO 1929.

Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0)
Bramki: Sebastian Duda 4, Dawid Bałdyga 36, Paweł Mróz 78, Paweł Rogala 86.

Cracovia II Kraków - Chełmianka Chełm 4:2 (2:1)

Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1)
Bramka: Patryk Serafin 45 z karnego.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:0)
Bramki: Szymon Jopek 71 z karnego, Sławomir Duda 86, Daniel Świderski 90.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 0:3 (0:1)
Bramki: Artur Biały 33, Gabriel Kieroński 51, Maksymilian Starzyk 90.

18. Wólczanka Wólka Pełkińska 12 6 11-27

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]