Krzysztof Nowaliński
Rezerwy Stali Stalowa Wola po ciekawym spotkaniu rozegranym na sztucznej nawierzchni pokonały Orła Przeworsk 2:1 Krzysztof Nowaliński
Rezerwy Stali Stalowa Wola po ciekawym spotkaniu rozegranym na sztucznej nawierzchni pokonały Orła Przeworsk 2:1.

Już w 1. minucie okazję do otwarcia wyniku miał Bednarz, jednak piłka po jego strzale przeleciała obok słupka. Gospodarze odpowiedzieli w 7. minucie, kiedy to akcję Świerada w polu karnym ręką przerwał Andreasik, jednak sędzia nie dopatrzył się naruszenia przepisów i nakazał grać dalej.

W 10. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Wilk i piłka po rykoszecie wpadła do bramki obok całkowicie zmylonego bramkarza Stali. Po stracie bramki gospodarze dążyli do wyrównania strat, jednak poprawnie ze swoich obowiązków wywiązał się Kurosz broniąc dwukrotnie strzały Grabarza.

Po zmianie stron młodzi zawodnicy ze Stalowej Woli dopięli swego i w 55. minucie po składnej akcji Kacper Piotrowski wyrównał stan rywalizacji pokonując celnym strzałem bramkarza Orła. W kolejnych minutach każda z drużyn miała swoje okazje do przechylenia wyniku na swoją stronę. W 60. minucie znakomita okazję miał Boratyn, jednak piłkę po jego strzale głową na róg wybronił Siudak. W 72. minucie gospodarze mogli cieszyć się z drugiej bramki. Świerad po kilkunastometrowym rajdzie idealnie dograł do Grabarza a ten nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce gości.

W końcowych minutach zawodnicy z Przeworska próbowali uratować jeden punkt, ale doskonale w bramce Stali spisywał się Siudak broniąc strzały m.in. Pikuły i Brody. Szansę na podwyższenie wyniku miał również Grabarz jednak po ograniu dwóch obrońców Orła piłka po jego strzale nieznacznie minęła cel.

Stal II Stalowa Wola - Orzeł Przeworsk 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Wilk 10, 1:1 Piotrowski 55, 2:1 Grabarz 72

Stal II: Siudak- Bosak, Buczek, Popek, Mistrzyk, Lebioda, Stępniowski (79. F.Moskal), Wojtak (91. Mścisz), Grabarz, Świerad (83. Malinowski), Piotrowski (71. Tłuczek). Trener Sławomir Adamus

Orzeł: Kurosz – Salwach, Broda, Flis, Andreasik, Bednarz żk, Wilk (34. Gwóźdż), Obłoza (71. Dec), Boratyn, Kowal, Pikuła. Trener Paweł Załoga