Arkadiusz Milik strzelił kolejnego gola! Napoli ogrywa Sampdorię w polskim meczu Serie A (WIDEO)

DW
AFP/East News
W meczu z czterema Polakami w pierwszym składzie Napoli pokonało 3:0 Samdporię Genua.

W pierwszych składach swoich drużyn wybiegli Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w Napoli oraz Bartosz Bereszyński i Karol Linetty w Sampdorii.

Po końcowym gwizdku więcej powodów do radości miała pierwsza para zawodników, a zwłaszcza Milik. Dla niego był to już trzynasty gol w sezonie, a na listę strzelców wpisał się po asyście Lorenzo Insignie w w 26. minucie meczu.

Sam Insignie podwyższył wynik na 2:0 minutę później, a wynik na 3:0 w końcówce meczu ustalił Simone Verdi z rzutu karnego, który wywalczył Piotr Zieliński.

Bereszyński, Linetty i Zieliński zagrali całe spotkania, Milika w 89. minucie zmienił Ounas.

Materiał oryginalny: Arkadiusz Milik strzelił kolejnego gola! Napoli ogrywa Sampdorię w polskim meczu Serie A (WIDEO) - Echo Dnia Świętokrzyskie