Bieg, maraton fitness, występy i licytacje. Finał WOŚP w...

  Bieg, maraton fitness, występy i licytacje. Finał WOŚP w Tarnobrzegu i powiecie [PROGRAM]

  Wioletta Wojtkowiak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gwiazdą 27. finału WOŚP w Tarnobrzegu jest zespół Feel. Koncert 13 stycznia o godz. 19 na placu Bartosza Głowackiego

  Gwiazdą 27. finału WOŚP w Tarnobrzegu jest zespół Feel. Koncert 13 stycznia o godz. 19 na placu Bartosza Głowackiego ©Fot.

  W niedzielę 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Tarnobrzegu i okolicznych miejscowościach kwestować będzie ponad 200 wolontariuszy. Przedstawiamy program imprez.
  Gwiazdą 27. finału WOŚP w Tarnobrzegu jest zespół Feel. Koncert 13 stycznia o godz. 19 na placu Bartosza Głowackiego

  Gwiazdą 27. finału WOŚP w Tarnobrzegu jest zespół Feel. Koncert 13 stycznia o godz. 19 na placu Bartosza Głowackiego ©Fot.

  Zespół Feel będzie gwiazdą 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Na muzycznej scenie wystąpi także finalistka the Voice of Poland Diana Ciecierska. Co jeszcze w programie niedzielnej imprezy na placu Bartosza Głowackiego? Finał rozpocznie o godzinie 13 V Tarnobrzeski Bieg „Policz się z cukrzycą”, którego trasę można przebiec lub przemaszerować. Kto nie zdążył się zapisać może to jeszcze zrobić przed startem.
  O godzinie 16 zagra Fast Fingers, o godz. 17 Diana Ciecierska. Licytacje na scenie startują o godzinie 18. Gwiazda wieczoru, zespół Feel, zagra o godz. 19. Koncert zakończy o 20 Światełko do Nieba.

  Wydarzeniem towarzyszącym finałowi będzie w niedzielę Wielki Maraton Fitness dla dzieci i dorosłych z Fitneską od godziny 16 do 20 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Już dzisiaj, 12 stycznia od godziny 15 do 18 akcję pomocy WOŚP organizuje Pole&Roll Studio przy ulicy Wyspiańskiego 1. Instruktorki udostępniają salę do ćwiczeń, zapraszają na próbny trening i pokazy. Opłata za zajęcia to 10 złotych do puszki.

  Tak zagrają w Nowej Dębie  Finał WOŚP w Nowej Dębie startuje o godzinie 15 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Kościuszki 101. W programie występ wielkich gwiazd lokalnej sceny artystycznej. Zaprezentują się: zespół Dębianie, przedszkole z Majdanu Królewskiego, wokalistki Julia Czerwiec i Ola Tomczyk, mali artyści z przedszkola nr 1 i 5 w Nowej Dębie, koło teatralne Pretekst w skeczu „Sposób na podryw”, Marlena Sadecka i Szymon Stróż, zespół mażoretek z GOK w Majdanie Królewskim, koło teatralne „Pora na seniora” w sztuce „Brama do nieba”, Daniel Adamczyk, Karolina Grzesik, Magdalena Niemiec, Dobromiła Cyma, Joanna Sudoł, grupa taneczna z domu kultury w Nowej Dębie. Podczas programu artystycznego odbędą się licytacje przedmiotów otrzymanych z fundacji i od darczyńców. Imprezę zakończy o godz. 20 „Światełko do nieba” - pokaz laserowy. Dla uczestników imprezy będą kiełbaski, ciastka i grochówka.

  W Gorzycach koncert i zbiórka  Środowiskowy Dom Kultury w Gorzycach zaprasza o godzinie 17.30 na koncert „Gwiazdo świeć, kolędo leć”, w którym wystąpią Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach i zespół wokalny Primo z Domu Kultury w Sokolnikach. Podczas koncertu wolontariusze będą zbierać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, odbędą się też licytacje.

  Dla kogo gra Orkiestra?  - Celem 27. Finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków - mówi dyrektor ds. medyczych fundacji Lidia Niedźwiedzka -Owsiak.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (10)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (10) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo