Bieg Niepodległości w Stalowej Woli. Zwyciężył Stanisław Lebioda

Zdzisław Surowanie
Zwyciężył Stanisław Lebioda z numerem 107 z Katolickiego Klubu Sportowego „Viktoria”. Za nim był Patryk Pawłowski (98) z „Victorii” i Michał Biały (117) z Kraśnika. Z tyłu Bogdan Dziuba. Zdzisław Surowaniec
Stanisław Lebioda z „Victorii” wygrał XXV Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości w Stalowej Woli

XXV Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości nazywany także Narodowym Biegiem 100-lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, zorganizował 11 listopada Katolicki Klub Sportowy „Viktoria”.

Bieg odbył się Alejami Jana Pawła II. Start i meta były na wysokości konkatedry. Wszystkich zawodników było około siedmiuset.

W biegu głównym na dystansie 5 kilometrów udział wzięło 220 biegaczy. Zwyciężył Stanisław Lebioda z numerem 107 z Katolickiego Klubu Sportowego „Viktoria”. Za nim był Patryk Pawłowski (98) z „Victorii” i Michał Biały (117) z Kraśnika.