Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Przy rzucie karnym nie miał żadnych szans. Nie powinniśmy...

Błysk Modera i fatalny Zieliński. Oceny po meczu Anglia - Polska

Wojciech Szczęsny - 6

Przy rzucie karnym nie miał żadnych szans. Nie powinniśmy oceniać go za straconą bramkę z 11 metrów. Na plus jednak kilka udanych interwencji - tuż przed przerwą, albo ta w II połowie po strzale Sterlinga. Piłkę na 2:1 miał na rękawicy, ale siła uderzenia była zbyt duża. Nie uratował nas, ale na pewno nie zawinił.

Lukas Podolski dopingował piłkarzy ROW-u w derbach. Kiedyś w Rybniku grał jego ojciec

NOWE

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów - Lech Poznań? "Kolejorz" gra na Stadionie Śląskim!

Gdzie są kibice Niebieskich? Zaskakująco mało sprzedanych biletów na mecz Ruch - Lech