Zamknij

Echo Dnia

Cztery kobiety ranne w czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Zbydniowie na drodze krajowej 77 [ZDJĘCIA]

O zdarzeniu służby ratownicze zostały powiadomione około godziny 7.30. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, policjantów oraz trzy

Jacek Rodecki/stalowka.net

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/24] Następne

O zdarzeniu służby ratownicze zostały powiadomione około godziny 7.30. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, policjantów oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego - ze Stalowej Woli oraz z Gorzyc, gdzie stacjonuje karetka Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z tarnobrzeskiego szpitala.

Kiedy ratownicy i policjanci dotarli na miejscu, zastali dwie kierujące uwiezione w pojeździe. Nie były w stanie o własnych siłach opuścić pojazdów. Dopiero strażacy wyciągnęli je ze zgniecionych samochodów przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Do szpitali w Stalowej Woli i Sandomierzu przewieziono kierującą fiatem, a także kierującą oplem corsą wraz z dwiema pasażerkami tego samochodu. Jedna z kobiet jest w zaawansowanej ciąży. Jak wiemy nieoficjalnie, oplem podróżowały trzy pracownice Urzędu Gminy w Zaleszanach, najprawdopodobniej jechały wspólnie do pracy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, fiatem punto w kierunku Stalowej Woli jechała kobieta. W pewnym momencie, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się czołowo z oplem corsą. Kierująca oplem chcąc uniknąć zderzenia próbowała zjechać na prawe pobocze, jednak na niewiele się to zdało.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy