Czym pojedziesz do ślubu? Eksperci z Autoplac podpowiadają!

Materiał informacyjny Neptis

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostaje w naszej pamięci. Planując każdy szczegół nie możemy również pominąć tego, czym do ślubu pojedziemy ze swoim przyszłym małżonkiem. Nie da się ukryć, że wiele par decyduje się na imponujące klasyki lub eleganckie sedany. Czym pojedziesz do ślubu? Sprawdź propozycje ekspertów z Autoplac!

Wybierając samochód, którym pojedziesz do ślubu, zwróć uwagę nie tylko na wygląd auta, ale również na komfort jazdy. To bardzo ważne, by w dniu, w którym stres może osiągnąć bardzo wysoką skalę, przyszli państwo młodzi czuli się komfortowo.


Nowoczesne piękno

Wśród nowoczesnych marek samochodów, które cechuje nie tylko innowacyjny design, ale też ogromny luksus, kuszący przyszłych małżonków, dużą popularnością cieszą się Porsche, Dodge Challenger, Maserati, Jaguar, Chrysler, Lexus i Mercedes-Benz.
Wybierając nowomodne modele aut, zwróćcie uwagę na swoje potrzebny. Nie każdy nowoczesny samochód będzie pasował do charakteru uroczystości, a poza tym niektóre panny młode mogą mieć problem, aby z nich wysiąść. Zwłaszcza te, które mają wianek na głowie lub mocno rozkloszowaną suknię.

Na sportowo

Zdarza się, że przyszli małżonkowie współdzielą ze sobą zamiłowanie do szybkich, sportowych aut. Taki samochód z pewnością zachwyci nie tylko tych, którzy nim pojadą do ślubu, ale również zaproszonych gości. Jednak auto sportowe nie wpasuje się do każdego klimatu weselnej uroczystości. To świetny pomysł na eleganckie wesela, którym doda nieco pazura, niekoniecznie będzie jednak współgrać z uroczystością w klimacie rustykalnym czy boho.

- Sportowe auta cieszą się dużym zainteresowaniem, w większości wśród mężczyzn, ale nie brakuje również pań, które chętnie udałyby się w podróż takim samochodem. I jeśli faktycznie wybierać taki pojazd na swoje wesele, to najlepiej rozważyć Audi z pięknym designem, charakterne Camaro lub szykownego Mustanga – podpowiada Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl

Luksusowe limuzyny

To wybór doskonały dla par, które organizują bardzo eleganckie wesele i zależy im na dużej dawce prestiżu. Luksusowa limuzyna uświetni całą uroczystość i z pewnością wprawi gości w zachwyt.

- Wybierającym limuzynę polecam Lexusa. To przestronne modele, które dowiozą Was w komfortowych warunkach na ślub i wesele, a do tego, jeśli delikatnie go przyozdobicie, to nadacie mu wyjątkowego charakteru – mówi Marcin Korzeniewski, Autoplac.pl

Zabytkowe cudo

Pomimo upływu czasu klasyki nie tracą na popularności. Potrafią urzec swoim wyglądem nawet osoby, którym daleko do wielkich pasjonatów motoryzacji. O oldtimerach mówi się, że im starsze tym lepsze, a już na pewno bardziej doceniane. Szukając klasyka na wesele warto rozważyć niewychodzące z mody marki jak: Bentley, Rolls Royce i Aston Martin.

Te modele aut to nie tylko wspaniała linia designu, ale także wysoki komfort wewnątrz. Wynajem takiego samochodu na ślubną uroczystość, to pokazanie klasy na najwyższym poziomie.

Ostatnie chwile w stanie narzeczeństwa warto spędzić wyjątkowo. Niech do ślubu zabierze Was samochód, który pięknie wygląda, robi wrażenie, a także dba o Wasz komfort. Dobierzcie taki pojazd, który idealnie wpisuje się w klimat Waszej uroczystości i nie zapomnijcie o tym, że to ma być przede wszystkim atrakcja dla Was!

Dodaj ogłoszenie