Dariusz Żak najlepszy podczas Biegu Nadwiślańskiego w Krakowie

/PISZ/
Dariusz Żak okazał się najlepszym lekkoatletą podczas Biegu Nadwiślańskiego w Krakowie. P. Szpak
Wychowanek Stali Nowa Dęba, reprezentujący obecnie barwy AZS AWF Kraków Dariusz Żak zajął pierwsze miejsce podczas rozegranego w Krakowie 53 Ogólnopolskiego Biegu Nadwiślańskiego Na Przełaj.

Pochodzący z Majdanu Królewskiego lekkoatleta jako jedyny trasę długości 4000 metrów pokonał w czasie poniżej 12 minut, mijając linię mety w czasie 11,59 min. Drugie miejsce zajął Andrzej Luchowski - 12,04, a jako trzeci linie mety minął Grzegorz Dela - 12,09. Cała trójka zawodników reprezentuje barwy AZS AWF Kraków. Przypomnijmy, że Darek Żak to ubiegłoroczny mistrz Polski seniorów w biegach górskich.