Dawid Kiełb, zawodnik Stalowowolskiego Klubu Sportowego San Stalowa Wola - dziesięcioletni mistrz rakiety ze Stalowej Woli

Zdzisław Surowaniec
Z lewej Dawid Kiełb - dziesięcioletni mistrz tenisa ziemnego z zawodnikami, których pokonał na korcie w Łęczycy Dariusz Kiełb
Dawid Kiełb, zawodnik Stalowowolskiego Klubu Sportowego San Stalowa Wola, zwyciężył w turnieju ogólnopolskim 10-latków w Łęczycy Królewskiej o puchar Burmistrza Królewskiego Miasta Łęczyca. Pełna nazwa zawodów Wilson Kids Cup Łęczyca Open - Edycja IX - 2018 rok o puchar burmistrza Łęczycy.

W zawodach startowało 81 dzieci z całej Polski, także z Gdańska, Łodzi i Warszawy. Dawid kolejno pokonał czterech zawodników wynikiem 4-0 - Konrada Bąka, Piotra Stachniuka, Marka Pellowskiego i w finale 4-1 Jakuba Gmerka, tym samym zwyciężając w całym turnieju.

- Mieliśmy też niemiłą sytuację, gdyż zawodniczka nasza zatrzasnęła kluczyk od auta w bagażniku i musieliśmy wzywać firmę do otwarcia auta na pomoc. Tak że kłopoty były, ale na szczęście nie na korcie - powiedział nam Dariusz Kiełb, prezes Stalowowolskiego Klubu Sportowego San Stalowa Wola.