Dawid Kiełb ze Stalowej Woli na korcie cały czas się rozwija, kolejne sukcesy przed nim

Zdzisław Surowaniec
Dawid Kiełb (z prawej) w Sanoku wygrał turniej zawodników do lat 12, zdobył złoty medal i puchar Dariusz Kiełb
W Stalowej Woli miały miejsce Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów do lat 12 w tenisie ziemnym.

W grze podwójnej zawodnik Klubu Sportowego Efektowni.pl Dawid Kiełb z Aleksem Karapetyanem z Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola zdobyli złoty medal po zwycięstwach z parą Filip Aleksander (KS Czarni Rzeszów) i Argasiński Błażej (Sanocki Klub Tenisowy) 6-0 , 6-0.

W grze półfinałowej zwyciężyli parę Karol Krawczyk MKT Stalowa Wola i Filip Oleksak wynikiem 6-3 4-6 i 10-7 , natomiast w finale zwyciężyli rok starszych zawodników Filipa Czyrka (KS Czarni Rzeszów) i Karol Bernat (Sanocki Klub Tenisowy wynikiem 7-6, 1-6, 10-8.

W grze singlowej w pierwszej rundzie Dawid miał wolny los z racji wysokiego rozstawienia, w drugiej rundzie zwyciężył kolegę z pary deblowej z Aleksem Karapetyanem w setach 6-1 i 6-4, następnie w pólfinale pokonał Bernat Karol 6-3 i 6-3, a w finale uległ o rok starszemu Filipowi Czyrkowi z Czarnych Rzeszów 4-6 , 6-3 , 6-10 zdobywając srebrny medal.

Tydzień wcześniej w Sanoku Dawid wygrał turniej do lat 12, zwyciężając w finałowej grupie o rok starszymi zawodnikami Olafem Cieciorą z mkt stalowa wola wynikiem 6-2 i 6-3 oraz Filipem Aleksandrem z Czarnych Rzeszow wynikiem 6-3 i 6-2 zdobywając zloty medal i puchar.

Rekordowe polskie budynki. Co o nich wiesz?