Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego w Banku Pekao

Materiał informacyjny Banku Pekao
Udostępnij:
Marża od 1,89% i prowizja od 0% – to specjalne warunki kredytu hipotecznego, z jakich mogą skorzystać klienci Banku Pekao w ramach trwających Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego. Wniosek kredytowy można złożyć całkowicie zdalnie, a wysokość raty kredytu obliczyć w kalkulatorze dostępnym na stronie banku.

Na początku sierpnia Biuro Informacji Kredytowej podało, że w pierwszym półroczu udzielono w bankach aż o 33% kredytów mieszkaniowych więcej niż rok wcześniej. W Pekao w 2 kwartale 2021 r. udzielane były rekordowo wysokie wolumeny kredytów mieszkaniowych i ich wartość była o ponad 50% wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
Z decyzją o zakupie mieszkania lub budowie domu nie warto zwlekać, w szczególności jeśli mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków kredytowych. W Banku Pekao do 31 sierpnia trwają Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego, podczas których można skorzystać ze specjalnej oferty.

Osobom planującym zakup nieruchomości i dysponującym co najmniej 20-procentowym wkładem własnym, bank oferuje teraz marżę w wysokości nawet 1,89%. Dodatkowo, decydując się na ubezpieczenie spłaty kredytu, klienci mają możliwość wybrania oferty z prowizją 0%. Bank finansuje do 90% wartości nieruchomości.

– Warto sprawdzić ofertę kredytów mieszkaniowych w Pekao w czasie trwających do końca sierpnia „Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego” i skorzystać z promocyjnej oferty z obniżoną marżą i z prowizją 0%. Wniosek można złożyć nie tylko w placówkach banku ale i w serwisie Pekao24 bez konieczności wizyty w banku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami na infolinii oraz w naszych placówkach – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Raty potencjalnego kredytu obliczy dla klientów kalkulator „Szybka rata” dostępny na stronie internetowej Pekao. Wniosek kredytowy oraz wszelkie inne potrzebne dokumenty można przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. W całym procesie zapewniamy wsparcie dedykowanego doradcy hipotecznego, a wizytę w placówce banku ograniczamy jedynie do podpisania umowy kredytowej. Spiesz się, oferta specjalna jest ważna tylko do 31 sierpnia 2021 roku.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) mieszkaniowego kredytu hipotecznego/ budowlano-hipotecznego wypłaconego jednorazowo wynosi 3,70% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 274 814 zł (bez kredytowanych kosztów), kredyt zaciągnięty na 24 lata, 288 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 27% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji, zmienne oprocentowanie kredytu 3,24% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa do czasu uprawomocnienia wpisu hipoteki w wysokości 1401,05 zł, a po uprawomocnieniu wpisu hipoteki wysokość raty kapitałowo-odsetkowej ulega obniżeniu i wynosi 1261,19 zł (przy założeniu, że wpis uprawomocni się po upływie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 372 690,40 zł, całkowity koszt kredytu 97 876,40 zł przy uwzględnieniu kosztów, w tym odsetki 83 844,39 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia spłaty kredytu 5401,74 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości (innego prawa) od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty dostępnej w banku 280,22 zł, opłaty miesięcznej za otwarcie i prowadzenie Konta Przekorzystnego 6 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku 3 zł, opłaty za wydanie karty kredytowej Elastyczna 15 zł z miesięczną opłatą za obsługę karty 2,99 zł, opłaty za kontrolę nieruchomości (innego prawa) 137 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł, opłaty za przygotowanie i zawarcie umowy 0 zł. Po uprawomocnieniu się wpisu hipoteki zmienne oprocentowanie kredytu zostanie obniżone o 1 punkt procentowy. Kalkulacja dokonana na dzień 12 sierpnia 2021 r., na reprezentatywnym przykładzie.

Obowiązkowym zabezpieczeniem mieszkaniowego kredytu hipotecznego/ budowlano-hipotecznego jest hipoteka na nieruchomości (lub innym prawie) oraz przelew praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości (innego prawa), stanowiącej zabezpieczenie kredytu, w całym okresie kredytowania. Spłata kredytu oprocentowanego zmienną stopą procentową wiąże się z ryzykiem zmiany stopy procentowej, co w przypadku wzrostu stopy procentowej spowoduje wzrost wysokości raty i całkowitej kwoty do zapłaty. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu w/w kredytów po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego w Banku Pekao - Polska Times

Przejdź na stronę główną Echo Dnia Podkarpackie
Dodaj ogłoszenie