Duathlon czyli bieg i jazda na rowerze na otwarcie salonu Decathlon - niezwykły taniec zwycięzcy

Zdzisław Surowaniec
Głównym zwycięzcą został Paweł Krupa, który po dobiegnięciu do mety, wykonał taniec radości. Zdzisław Surowaniec
Decathlon, w związku z otwarciem w VIVO! Stalowa Wola swojego salonu, przygotował moc atrakcji dla swoich klientów. 16 marca. W godzinach od 8 do 120 odbył się tu Duathlon, czyli połączenie dwóch wymagających dyscyplin: jazdy na rowerze oraz biegu.

Uczestnicy zawodów przebiegli 5 kilometrów, pokonali trasę rowerem na dystansie 15 kilometrów, a zmagania zakończyli biegiem na 3 kilometry. Rywalizacja odbyła się na terenie centrum handlowego oraz błoni nadsańskich, a w imprezie wzięło udział 62 zawodników. Mimo silnego wiatru i zimna, zawodnicy byli w doskonałych humorach. Zawodom przyglądał się mistrz świata w bieganiu seniorów Stanisław łańcucki.

W Galerii VIVO! Stalowa Wola pojawił się w sobotę nowy punkt – Decathlon. Salon, w swojej bogatej ofercie, posiada profesjonalny sprzęt sportowy przeznaczony do uprawiania wielu różnorodnych dyscyplin. Misją popularnej marki jest umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.

Marka oferuje miłośnikom aktywności fizycznej szeroką gamę najwyższej jakości produktów sportowych, które tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Tym, co szczególnie wyróżnia sklepy Decathlon jest możliwość testowania produktów na miejscu, dzięki czemu każda wizyta w salonie przeradza się w niezapomnianą sportową przygodę.